Fotbalový Windoor Cup pokračoval 2. kolem.

Horní Žďár – Kunžak 3:3 (2:0) – Tým Horního Žďáru začal dobře a vytvořil si množství brankových možností. Tři z nich dokázal zužitkovat, ale ani tento náskok mu nakonec k výhře nestačil. Patnáct minut před koncem totiž přišel pro domácí mužstvo šok. Kunžak nejprve v krátkém časovém horizontu snížil na rozdíl jediné branky a v poslední minutě smazal náskok Žďáru úplně, když o remíze rozhodl ze značky pokutového kopu Evžen Filip. Po závěrečném hvizdu tak mohl hostitelský celek už jen litovat dvou tutových šancí, které ve druhém poločase zazdil Michal Dvořák.

Branky: Čaloud, Dvořák, Jarkovský – Filip 2 (jednu z 11), Jakl.

Suchdol B – Stráž 2:4 (2:1) – Hráči Stráže si chtěli spravit chuť po nevydařeném vystoupení z úvodního kola, kdy podlehli pořadatelskému celku, což se jim nakonec podařilo. Suchdol sice ve své turnajové premiéře po prvním poločase vedl, ale fotbalisté strážského Sokola především zásluhou střelecké potence Davida Vostrého po změně stran skóre otočili a po zásluze si připsali první body do tabulky.

Branky: Gorný, Chládek – Vostrý 3, M. Přílepek.

Nejlepší střelci: 3 – Vostrý (Stráž), 2 – Filip (Kunžak).

Program 3. kola (neděle 16. března): Číměř – Horní Žďár (12), Kunžak – Suchdol B (15).
Víkendový program UT H. Žďár: Třebětice – Telč (so 17), Deštná – Slavonice (ne 9), Stará Hlína – Jarošov (ne 18).