J. HRADEC B – HRANICE 6:1 (2:1)
Během úvodních deseti minut hradecký lídr přeboru zahodil tři tutovky, a tak skóre otevřeli víceméně z náhodné akce hosté. Favorit však ještě do přestávky stav otočil a ve druhém poločase už na hrací ploše zcela dominoval. Hranické fotbalisty od dvouciferné porážky zachránila pouze nemohoucnost hradeckých střelců a výborný hostující brankář.
Branky: Z. Kvitský 3, V. Moudrý 2, I. Moudrý – Dvořák. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 1:0. Diváci: 30.

BŘILICE – STRMILOV 3:1 (0:0)
V kvalitním a slušně hraném střetnutí měli domácí fotbalisté už v prvním poločase čtyři velmi dobré možnosti ke skórování, ale střeleckou smůlu protrhli až po hodině hry. Strmilov sice srovnal po trestném kopu hlavičkou Nečedy, ale v závěru opět zaúřadoval břilický tým, který v 82. a v poslední minutě strhl vítězství na svou stranu.
Branky: Jiráček, Z. Vaníček, Rybár – Nečeda. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

DEŠNÁ – STRÁŽ 2:3 (2:3)
Dešná nezachytila úvod, inkasovala už po třiceti vteřinách a podruhé v 15. minutě. Poté se hra vyrovnala, domácí sice snížili, ale Stráž brzy reagovala třetí trefou. Naději na zvrat vykřesal svou druhou trefou Novotný a domácí celek do pauzy navíc nastřelil ještě tyč, ale víc se mu už nepovedlo. Po obrátce se totiž hostující fotbalisté uchýlili k bránění těsného náskoku a svému soupeři už další změnu skóre i přes několik šancí nedovolili. Dešná navíc závěrečnou čtvrthodinu dohrávala o deseti bez vyloučeného Dvořáka.
Branky: M. Novotný 2 – Koudelka, Josef Šimánek, Petr Přílepek. Rozhodčí: M. Havlík. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (K. Dvořák). Diváci: 50.

SUCHDOL B – H. ŽĎÁR 1:1 (1:1)
Souboj týmů usilujících o záchranu přinesl mnoho nepřesností. Suchdolská rezerva měla sice více ze hry, její převaha však byla platonická. Vedoucí gól vstřelil Žďár, ale neradoval se dlouho, neboť domácí za čtyři minuty vyrovnali. Mnoho dalšího vzruchu k vidění nebylo.
Branky: L. Štěpánek – Skořepa. Rozhodčí: Filo. ŽK: 3:4. Diváci: 100.

STAŇKOV – KUNŽAK 3:3 (2:2)
Hraničář vstoupil do utkání katastrofálně a v 10. minutě prohrával 0:2. V dalším průběhu první půle se mu však povedlo srovnat krok a nechybělo mnoho, aby šel do kabin s náskokem. Studnička však stoprocentní šanci nevyužil. V 72. minutě se Kunžak dostal znovu do vedení, ihned po rozehrání ale domácí fotbalisté vyrovnali a tento stav vydržel až do konce, i když hosté měli v závěru několik slibných možností rozhodnout. Staňkov tak uhrál pátou remízu z posledních šesti duelů.
Branky: Vonka ml. 2, Studnička – Winkler 3. Rozhodčí: Hešík. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

ST. HLÍNA – JAROŠOV 1:1 (0:0)
Oba celky si během první půle vytvořily pouze po jedné příležitosti a skóre se měnilo až v 59. minutě, kdy domácí Kolík prošel celou obranou, trefil tyč a odražený míč uklidil do sítě Hadač. Jarošov však vzápětí vyrovnal, když se hlavou prosadil Vajda. Remíza odpovídá průběhu, pohledný fotbal se však nehrál.
Branky: 59. Hadač – 60. Vajda. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

STUDENÁ – NOVOSEDLY 1:1 (1:1)
Domácí se ujali vedení už ve 3. minutě, ale v dalším průběhu zahodili celou řadu vyložených šancí a navíc třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Hostům tak k remíze stačil jeden centr, po němž míč propadl až do sítě.
Branky: Pelej – Štěrba. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:2. Diváci: 80.

Dohrávky 15. kola

STRÁŽ – ST. HLÍNA 1:1 (1:1)
Duel dvou tradičních rivalů skončil stejným výsledkem jako na podzim a Stráž si tak na druhé příčce od svého protivníka udržela šestibodový odstup. Herně byla daleko zajímavější první půle. Do vedení se po úniku Puhlovského dostala Stará Hlína už v 8. minutě, domácí dokázali vyrovnat zásluhou Josefa Šimánka, který hlavou zužitkoval rohový kop Jiřího Rybeckého. Po změně stran už toho příliš k vidění nebylo, spíše se urputně bojovalo ve středu pole.
Branky: 33. Josef Šimánek – 33. Puhlovský. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 0:1. Diváci: 90.

KUNŽAK – DEŠNÁ 2:1 (1:1)
První poločas nabídl poměrně vyrovnanou partii, i když více šancí si připravili fotbalisté Dešné. Ti však tři stoprocentní promarnili, takže do kabin soupeři odcházeli za vyrovnaného stavu. Po obrátce získal Kunžak převahu a z velkého tlaku vytěžil i vítězný gól. Hosté zlobili pouze sporadicky z brejků, které se však domácí obraně dařilo eliminovat.
Branky: 35. Winkler, 70. Ferdan – 25. Bačák. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:3. Diváků: 40.

SUCHDOL B – STUDENÁ 6:1 (2:1)
Během zahajovací čtvrthodinky si suchdolská rezerva vypracovala tři velice nadějné příležitosti, které však gólem neskončily, a tak se jako první do střelecké listiny zapsal po úniku hostující Dvořák. Domácí ale svého soupeře sevřeli a ještě do konce první půle změnili stav ve svůj prospěch. Druhé dějství už se hrálo prakticky na jednu branku a domácí nakonec zaslouženě slavili vysoké vítězství.
Branky: Kamiš 2, Matouš 2, O. Kubašta, P. Krejčí – Dvořák. Rozhodčí: Náprava. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

H. ŽĎÁR – STRMILOV 0:4 (0:3)
Početnou skupinu strmilovských diváků mohla být s výkonem svých oblíbenců spokojena. Fotbalisté Žďáru navíc svému soupeři nekladli příliš velký odpor, čímž mu hladkou výhru usnadnili. Domácí sice během duelu dvakrát nastřelili břevno, při šancích Strmilova se zase několikrát zaskvěl gólman Fríd.
Branky: Dohnal 2, Nečeda, J. Hanzal. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

HRANICE – BŘILICE 5:2 (2:2)
Úvod domácí celek prospal a v 9. minutě prohrával 0:2. Hraničtí fotbalisté se však brzy probrali, do přestávky stačili srovnat skóre a jakmile po změně stran vstřelil Petr Herzog vedoucí gól, nebylo o vítězi střetnutí pochyb.
Branky: Jiří Herzog, Valíček, P. Herzog, Dvořák, Z. Kovář – Rybár, Z. Vaníček. Rozhodčí: Devera. ŽK: 2:2. Diváci: 30.