V krajském přeboru se důstojně s dlouholetým domovským stánkem rozloučili hráči Třeboně, kteří zdolali Lažiště. Dačice naopak neuspěly v Bavorovicích a před podzimním finišem si zbytečně zkomplikovali situaci ve spodní části tabulky.

DIVIZE
ČÍŽOVÁ – J. HRADEC 0:2 (0:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (13. místo): „Po zbytečné domácí remíze se Zličínem jsme k jihočeskému derby do Čížové jeli s odhodláním uhrát aspoň bod, přestože jsme dobře věděli, že soupeř je kvalitní a poměrně se mu daří. Od začátku však náš tým hrál aktivně, udával tempo a plnil stanovené taktické pokyny. Během první půle jsme si vypracovali i tři velmi nadějné možnosti. Koutný se ocitl sám na malém vápně, Císařovu hlavičku do šibenice domácí gólman zázračně vyrazil a Smolen místo zakončení volil přihrávku, takže se skóre neměnilo. Čížová měla jen jednu velkou šanci, kterou však zmařil brankář Hulík. Po změně stran se role prohodily, soupeř získal územní převahu, ale tlaku jsme s úspěchem čelili a s výjimkou akce Listopada jsme domácí do žádné vyložení příležitosti nepustili. Postupně jsme hru vyrovnali a v 56. minutě poprvé udeřili, když se prosadil Vaněk, jenž přehodil brankáře. Stejný hráč pak potrestal i další hrubku Čížové a dvoubrankový náskok už jsme si vzít nenechali. Myslím, že jsme zvítězili naprosto zaslouženě a psychickou vzpruhou pro mužstvo je i fakt, že jsme se v tabulce posunuli mimo sestupové příčky. Podzim zakončíme doma proti velice těžkému protivníkovi z Rokycan, který je farmou Plzně a v tabulce mu patří čtvrtá příčka. Zápas se hraje netradičně už v sobotu od 10.30 hodin. Věřím, že tým udělá vše proto, aby znovu zabodoval."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Kapias, Císař, Beránek, M. Šenkýř – Schmidt (88. T. Šenkýř), Černoch, Slavík, Koutný – Smolen (77. Frühauf), Vaněk.

KRAJSKÝ PŘEBOR
TŘEBOŇ – LAŽIŠTĚ 1:0 (1:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (4.): „Pro diváky to tentokrát nebylo příliš atraktivní, neboť se hrál pouze průměrný fotbal a pohledných akcí bylo poskrovnu. Šancí jsme si však vytvořili rozhodně víc než soupeř, konkretně třeba Maxa, Diviš či Smějsík, hosté měli vlastně pouze jedinou zhruba čtvrt hodiny před koncem, kdy gólman Jakub Skála míč vyrazil jen před sebe, ale naštěstí stačil reagovat na dorážku a tu zblokoval. Rozhodnutí přišlo ve 34. minutě z kopačky Šafránka, který po rohovém kopu nadvakrát balon dopravil do sítě. Nejtěsnější vítězství nás těší i proto, že jsme se úspěšně rozloučili s naším stadionem v Jiráskově ulici, který už fotbalu sloužit nebude a na jeho místě postaví supermarket. Závěrečné dva podzimní zápasy odehrajeme v Prachaticích a Jankově, první jarní kolo pak zřejmě na umělce u třeboňské sportovní haly, kde také vyrůstá nový stadion s travnatým hřištěm. Druhá část sezony nás čeká v azylu zřejmě ve Staré Hlíně a na novém stadionu Jiskra začne působit od příštího ročníku."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Holý, Cahyna, Havlík, Kido – Maxa, Šafránek, Hejna, Rossmann (88. T. Skála) – Benhák (25. Franěk, 75. Zvánovec), Diviš (75. Smějsík).

BAVOROVICE – DAČICE 1:0 (1:0)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (11.): „Zápasu by daleko více slušela remíza, ale střelecky jsme se, bohužel, nedokázali prosadit. Rozhodla tak jediná naše chyba, kterou domácí fotbalisté dokázali potrestat ve 28. minutě. Je to škoda, protože šancí jsme měli víc než Bavorovice a třeba střela Grüna či hlavička Štolby volaly po gólu. V sobotu od 13.30 hodin doma přivítáme v tabulce třetí Veselí nad Lužnicí a v tomto střetnutí potřebujeme nutně zvítězit, abychom na svém kontě měli aspoň 19 bodů. Doufejme, že ještě bude příhodné počasí a kvalitní terén, aby se mohl hrát pěkný fotbal."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Černý, Beníček, M. Ferdan, Novák – Grün (62. Šimánek), Celý, Točík, Jindra – Štolba, Toman.