DIVIZE
NOVÁ VES POD PLEŠÍ – J. HRADEC 8:1 (4:1)
Marek Černoch, trenér FK Jindřichův Hradec: „Na úvod jsme narazili na mimořádně silného protivníka, který se netají ambicemi, že by rád hned v první divizní sezoně postoupil do třetí ligy. Svědčí o tom i jeho soupiska, kde se to jen hemží příbramskými hráči, neboť Nová Ves pod Pleší se stala její farmou. Oproti jarní části mají hned devět nových jmen, z nichž třeba zkušené ligisty Pleška, Dorta či Krejčího netřeba příliš představovat. Zajímavostí je, že v hledišti nechyběli ani příbramský prezident Starka a trenér Straka. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, rozdíl mezi oběma týmy byl velký. Nová Ves nám navíc udělila krutou lekci z produktivity, neboť z deseti střel zaznamenala osm gólů a ještě trefila tyč. My to soupeři navíc usnadnili hloupými školáckými chybami. Po nich jsme brzy po zahájení dostali tři góly v rozmezí čtyř minut a pak už to bylo z našeho pohledu velmi těžké. Kluci se sice snažili, rovněž si dokázali vytvořit šance, ale kromě Frühaufa, jenž snižoval na 1:4, jsme si v koncovce počínali příliš zbrkle. A to byl v porovnání s domácími zásadní rozdíl. Zaplatili jsme nováčkovou daň, ale nedá se nic dělat, musíme jít dál. Věřím, že nedělní domácí premiéra s Chebem se z naší strany ponese ve zcela jiném duchu a doufám, že vysoká porážka na hráčích nezanechá stopy, což je nyní hlavně úkol pro nás trenéry. V Nové Vsi nám navíc chyběly největší opory Koutný s Beránkem a prvně jmenovaný by měl být už k dispozici. V současné době vedeme ještě jednání o posílení jedním hráčem, takže uvidíme, zda se to podaří zdárně dotáhnout do konce. Hlavu rozhodně nevěšíme a s nadsázkou lze říci, že pro nás divize začíná až nyní. Cheb by měl být určitě hratelnějším protivníkem."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Schmidt (28. Blažek), Regásek, Šuba, M. Šenkýř – Petráš (46. Kučera), Císař, Černoch, Frühauf, Kapias (83. Völfel) – Smolen (85. Rejthar). Trenér: Marek Černoch.

KRAJSKÝ PŘEBOR
TŘEBOŇ – JANKOV 2:1 (1:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň: „Utkání by podle průběhu zřejmě víc slušela remíza, takže jsme pochopitelně spokojení, že se nám povedlo vybojovat tři body. Jankov byl dokonce o něco lepší v poli, ale jen po šestnáctku. Brankových možností si však vytvořily oba celky zhruba stejně a my měli štěstí, že jsme proměnili o jednu víc. Do vedení se však v první půli dostali hosté, když jsme zaspali rychle rozehraný aut, po němž následoval únik ze strany a gól. Poté se do dvou dobrých možností dostal Rossmann, ale vyrovnat se nám povedlo až krátce před pauzou. Po trestném kopu vrátil novic v našem dresu Benhák přetažený míč na Šafránka, který jej usměrnil do sítě. Rozhodující akce přišla po hodině hry. Rossmann přiklepl balon do prostoru penalty Divišovi a ten se trefil přesně k tyči. V poslední nadějné příležitosti se ocitl znovu Rossmann, ale nebylo mu souzeno. Ve zbytku času jsme se soustředili na pozornou obranu, abychom už neinkasovali a Jankov jsme ze hry do žádné gólovky nepustili. Hosté hrozili jen ze standardek a po jedné z nich se vyznamenal brankář Tomáš Skála, který zlikvidoval nebezpečnou hlavičku. Po cenném vítězství se nám nyní pojede o poznání lépe na půdu favorizovaných Dražic, kde můžeme jen překvapit. Chybět nám však bude obránce Cahyna, který jede na dovolenou, což je výrazné oslabení naší defenzivy."
JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Wolf, Cahyna, Havlík, Kido – Smějsík (67. T. Maxa), Šafránek, Franěk, Benhák – Rossmann (77. Zvánovec), Diviš (90. Holý). Trenér: Marcel Tomášek. 

OSEK – DAČICE 5:0 (1:0)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice: „V Oseku jsme úspěšně zakončili minulou sezonu, ale tentokrát se nám tam vůbec nevedlo. První poločas byl sice naprosto vyrovnaný, hrálo se nahoru, dolů, ale příliš šanci se ani na jedné straně neurodilo. Bohužel pro nás se domácí přece jen dostali do vedení po střele zdálky, které předcházela naše nedůslednost. O osudu střetnutí podle mě rozhodl druhý gól, po němž jsme se zlomili a už nenašli sílu na nějaký zvrat. Osek se pak fotbalem bavil a my dostali ještě další tři branky. My dokázali kombinovat jen po šestnáctku, finální fáze nám však vázla. Podobně jsme zahájili i uplynulý ročník, kdy jsme utržili debakl na půdě béčka Písku, ale pak z toho byla vydařená sezona, tak uvidíme. A právě tento celek v sobotu od 13.30 hodin přivítáme na našem stadionu. Naší snahou bude rehabilitovat se herně i výsledkem. Musíme se hodně zlepšit a hrát jako tým, což nyní neplatilo."
CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Černý, Kněžínek, Celý, Nosek (80. Havlík) – Grün, Brandl, Jindra, Štolba – Toman (80. Točík), J. Novák. Trenér: Zdeněk Derganz.