ČÍŽOVÁ – TÁBORSKO B 1:2 (1:0)
Čížová vstoupila do utkání velmi dobře, zatlačila soupeře na jeho polovinu a ze třetí standardky udeřila i gólově. K trestnému kopu od postranní čáry se v 7. minutě postavil Held, Kučera dostal na hranici malého vápna moc prostoru a hlavou usměrnil míč do sítě – 1:0. I nadále byl míč víc na domácích kopačkách. Hosté se prosadili před Stehnovu branku až před přestávkou, ale sérii rohů a následných závarů k vyrovnání nevyužili.
To přišlo hned po přestávce. Nejlepší hráč Táborska Javorek poslal míč dlouhým nákopem za obránce, tam si jej zpracoval Civič a vyběhnutého Stehna dobře přeloboval – 1:1. Čížová se oklepala z vyrovnání rychle a opět svého soupeře zatlačila. Polodna nastřelil po hodině hry břevno. Jenže místo domácí vítězné branky přišla hostující. V 76. minutě se z dálky opřel do míče Chirinciuc, málo nebezpečná střela se odrazila od zad obránce Bednaříka do protipohybu brankáře Stehna a míč skončil za jeho zády – 1:2. Závěrečný nápor Čížové vyrovnání nepřinesl.
Branky: 7. Kučera – 46. Civič, 76. vlastní, ŽK 5:2 (Held, Rambous, Dvořák, Prášil, Jindřich – Král, Javorek), 70 diváků. Čížová: Stehno – Zach, Bednařík, Švec, Held – Rambous (80. Kujal) – Kučera, Prášil, Polodna – Dvořák, Rosůlek (34. Jindřich). Táborsko B: Blažek – Sazma, Chotovinský, Vavřina, Chirinciuc – Pavličko – Muharem (90. Cihlář), Javorek, Král, Rabiňák (46. Mariotti) – Stránský (46. Horváth).

DOUBRAVKA – PÍSEK 0:4 (0:0)
Úvod patřil domácím. Ve 14. min. zahrávali roh, míč směřující do sítě chytil rukou na brankové čáře Nohava, byl vyloučen a kopala se penalta. Tu ale Varyš Krejčímu chytil!
Hosté i v deseti hráli velice obětavě a vytvořili si několik slibných šancí. Proměňovat je začali až ve druhé půli. V 53. min. důrazně atakoval Voráček domácího hráče, který poslal brankáři malou domů, a jemnou tečí dal na 0:1. Dalších dvacet minut byli Písečtí pod tlakem. Jenomže v 76. min. poslal Kunc do brejku Voráčka, ten byl ve vápně stažen Krejčím, jenž vzápětí uviděl červenou kartu a hosté kopali také penaltu, kterou Šťastný bezpečně proměnil – 0:2. V 87. min. střídající Zahrádka prošel přes tři hráče do šestnáctky, od brankové čáry poslal přesnou přihrávku do malého vápna a Šťastný přidal třetí gól Jihočechů. A to ještě nebylo všechno! V 89. min. Kunc výborně uvolnil Pohnána, ten krásným centrem našel Voráčka a jeho parádní hlavička do šibenice završila skvělé vystoupení Písku v Doubravce – 0:4.
Branky: 53. a 89. Voráček, 76. z pen. a 87. Šťastný. ŽK 2:2, ČK 1:1 (76. Krejčí – 14. Nohava). Rozhodčí: O. Berka – J. Váňa, Kožár. 200 diváků. FC Písek: Varyš – Basaraba, Holub, Kalášek, Šlehofer (87. Pohnán) – Voráček, Nohava, Šťastný – Rosůlek (78. Zahrádka), Stoszek – Zušťák (49. Kunc).

SUŠICE – MILEVSKO 1:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas přinesl remízu. Domácí byli lepší v úvodu, po chybě dal Vrhel na 1:0, pak se hosté zlepšili, dostali soupeře pod tlak. Komárek vyrovnal v 65. minutě z trestného kopu. Do konce zápasu byly šance na obou stranách, ale skóre zůstalo 1:1. Rozhodčí: Melničuk, diváků 150. Milevsko: Šmitmajer – Jiří Kosobud, Ondřej Kosobud, Fiala, Vakoč – Kosík, Komárek, Švec, Koutník – Dvořák (78. Jelínek), Barda (70. Suchan).

J. HRADEC – Č. KRUMLOV 2:1 (0:1)
Náznaky příležitostí, ani vytvořené šance 40 minut ke gólu nevedly. Ve 41. minutě byl ale sražen v pokutovém území Žilenko a Kábele poslala hosty z penalty do vedení. Ve druhé půli v 63. domácí házeli dlouhý aut a Císař vyrovnal. V 90. minutě Šahajda hlavou dal na 2:1.
Rozhodčí Němec, ŽK 3:1, diváků 150.
J. Hradec: Hulík – Koutný, Šahajda, Šuba, Černoch – Vacek (17. Císař), Kučera, Horka, Regásek (33. Lorenc) – Schmidt, Kapias (31. Šenkýř).
Č. Krumlov: Šiller – Kabele, Kroupa, Dudák, Dvořák – Žilenko (60. Babouček), Novák, Wagner – Špát – Pavel Svoboda (84. Kodras).

OSTATNÍ: Zičín – Benešov 1:1 (0:1), Hořovicko – Nová Ves pod Pleší 1:1 (0:0), Rokycany – Cheb 2:0 (1:0), Tachov – ZČE Plzeň 4:0 (3:0).