JAROŠOV – J. HRADEC B 1:8 (0:2)
Hradecká rezerva potvrdila pověst ofenzivní mašiny a uštědřila na podzim se trápícím jarošovským fotbalistům pořádnou lekci. V první půli ještě dokázali domácí svému soupeři v rámci svých možností vzdorovat, ale po přestávce už na hrací ploše existoval pouze jeden tým, v jehož barvách se hattrickem blýskl dorostenec Stejskal.
Branky: R. Petrů – Stejskal 3, V. Moudrý 2, Roštek, Pivko, Dolák. Rozhodčí: Nejezchleb. Bez karet. Diváci: 60.

STARÁ HLÍNA – STAŇKOV 5:0 (1:0)
Poslední tým tabulky, v jehož sestavě je celá řada starších hráčů, stačil proti nováčkovi přeboru se silami pouze první poločas. Po obrátce už byl korektně vedený duel jasnou záležitostí Staré Hlíny, která si tak v poklidu připsala další vítězství a v tabulce drží lichotivou třetí příčku.
Branky: Matuška 2, Bednář 2, Hadač. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

NOVOSEDLY – HRANICE 5:0 (1:0)
Diváci sledovali velice kvalitní duel. Hráči Novosedel měli více ze hry a prosazovali se hlavně po rychlých únicích. Hranice se snažily hrát otevřený fotbal, na což v konečném důsledku doplatily a výsledné skóre je pro ně poněkud kruté. Domácí tým, výborně dirigovaný Kubatou, si však tři body plně zasloužil.
Branky: Poborský 2, Mazanec 2, J. Čáp. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

STRMILOV – SUCHDOL B 0:1 (0:0)
Mírná převaha domácímu celku nebyla příliš platná, neboť se proti výborně organizované hře suchdolské rezervy jen těžko prosazoval. Rozhodující moment nastal v 55. minutě, kdy hosté podnikli rychlý protiútok a domácí Kolář musel ve vápně zatáhnout za záchrannou brzdu. Po faulu navíc uviděl červenou kartu a z nařízené penalty se Suchdol zásluhou matadora Ďoubala dostal do vedení. Strmilov v dalším průběhu ožil, zatlačil soupeře před branku, ale střelecky se prosadit nedokázal, a tak mají jeho hráči do příštího kola o čem přemýšlet.
Branka: 55. Ďoubal (11). Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Kolář). Diváci: 80.

BŘILICE – STUDENÁ 8:4 (5:2)
Raketový nástup břilického celku, který už v 9. minutě vedl 3:0, byl předzvěstí brankových hodů. Ofenzivní fotbal nahoru, dolů se musel líbit. Domácí měli územní převahu, hosté pak těžili zejména z rychlých brejků a střelecký účet se tak zastavil na dvanácti gólech, z nichž hned osm skončilo v síti hostujícího mužstva. V tomto ohledu si nejlépe vedl třígólový domácí snajpr Zdeněk Vaníček, který se tak s 16 góly zároveň propracoval do čela nejlepších kanonýrů přeboru.
Branky: Z. Vaníček 3, Vochoska 2, D. Vaníček, Kučera, Rybár – Dvořák 2, Lojka, Adamovský. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 2:4. Diváci: 60.

KUNŽAK – STRÁŽ 1:3 (1:1)
Fotbalisté Kunžaku už ve 3. minutě pohrdli nařízenou penaltou, ale o dvě minuty později je do vedení dostal Winkler a v dalším průběhu zahodili ještě několik šancí. Hosté v závěru poločasu převzali iniciativu a dokázali srovnat skóre. Po změně stran se hrál spíše bojovný fotbal a rozhodnutí padlo až v závěrečných minutách, kdy dokázala Stráž dvakrát skórovat a sedmou výhrou v sezoně potvrdila své postavení na druhém místě tabulky.
Branky: 5. Winkler – 39. a 91. Šimánek, 84. Vostrý. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 2:3. Diváci: 40.

HORNÍ ŽĎÁR – DEŠNÁ 3:1 (1:1)
Oba soupeři se snažili hrát útočný fotbal a na úvodní trefu domácích dokázala Dešná ještě do přestávky odpovědět. Po obrátce prokázal Horní Žďár větší snahu o zisk tří bodů a ta také byla po zásluze korunována dvěma trefami.
Branky: Malý, Loukota (11), Kos – Krejčí. Rozhodčí: Vican. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 30.