Ani třetí pokus získat premiérové body nevyšel Třeboni, jejíž hráči v divizi doma nejtěsnějším rozdílem podlehli Klatovům. Nevedlo se ani dačickému celku, který sice v krajském přeboru na půdě Rudolfova dokázal třikrát skórovat, ale inkasoval celkem pětkrát.

DIVIZE SK. A
J. HRADEC – Č. KRUMLOV 0:0, na penalty 4:3
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (14. místo): „Očekávali jsme náročné utkání a navíc šlo o derby, v němž se většinou mažou výkonnostní rozdíly i momentální forma, což se všechno také potvrdilo na trávníku. My měli herní převahu a vypracovali jsme si tři čtyři velké šance, s nimiž jsme však nedokázali patřičně naložit. Po gólů asi nejvíce volala hlavička Beránka, jenž však z malého vápna minul branku. Na druhou stranu je pozitivní, že směrem dozadu jsme hráli bez chyb a soupeře jsme prakticky do žádného vážnějšího zakončení nepustili. Jinak jsme se však Krumlovu tak trochu přizpůsobili v jeho herním stylu, který byl zaměřený na dlouhé nakopávané míče, a ke kombinační hře po zemi, jež nás zdobila v premiéře s Roudným, jsme se příliš nedostávali. Co se týče střídání brankářů před penaltami, měli jsme to v hlavě už předem, ale hráči ani gólmani o tom nevěděli. Rozhodli jsme se proto, že Lukáš Rešl je na čáře pohyblivější než dlouhán Jakub Hulík. A tato varianta nakonec slavila úspěch, neboť hosté jeden pokutový kop poslali do břevna a další Rešl zlikvidoval. Dvoubodové vítězství je podle mého soudu zasloužené. Nyní je před námi další jihočeské derby v Čížové, kde to bude těžké už jen kvůli malému hřišti a nepříliš kvalitnímu terénu. Očekáváme tuhý boj."

FK J. HRADEC 1910
Hulík (90. Rešl) – Strejček, Beránek, Císař, M. Šenkýř – Kluzák, Koutný, Slavík, Pěnka – Kučera, P. Jaroš (81. Černoch). Trenér: Marek Černoch.

TŘEBOŇ – KLATOVY 0:1 (0:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (16.): „Hosté nás celý zápas zásluhou své důrazné hry a kvalitní defenzivy do vážnějších šancí nepouštěli, takže jsme jejich branku dokázali ohrozit de facto pouze ze standardních situací. Do dobrých pozic se po nich dostali například Djurov a po něm i Cahyna, ale zužitkovat je nedokázali. Ani Klatovy však velké příležitosti neměly a jejich jediná trefa v 50. minutě je důsledkem naší chyby, kdy jsme po trestném kopu ze třiceti metrů nechali trestuhodně ve vápně volného hlavičkujícího hráče. Doma jsme navíc, bohužel, ještě nedokázali skórovat. Chybí nám především více důrazu v osobních soubojích, v tom za kvalitními soupeři zaostáváme asi nejvíce a oproti krajskému přeboru je to skutečně markantní rozdíl. Navíc nám příliš nepřeje ani los, protože kromě úvodního kola se Sedlčany hrajeme pět zápasů po sobě s aspiranty na přední příčky. Do tohoto okruhu spadají i Rokycany, kam zamíříme o víkendu. Přestože pohled do tabulky o tom zatím nevypovídá, podle mě je jen otázkou času, kdy se rozjedou. I proto nemáme žádné velké oči a každý případně získaný bod by pro nás měl velkou váhu."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – D. Kodras, Cahyna, Gulaš, Dobeš (84. Benhák) – Franěk (60. Rossmann), Šafránek (46. Holý), Maxa, M. Kodras – Winkler (54. Djurov), Holzepl (72. Přibyl). Trenér: Marcel Tomášek.


KRAJSKÝ PŘEBOR
RUDOLFOV – DAČICE 5:3 (2:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (8.): „Rudolfov pro nás není příliš oblíbeným protivníkem, a to hlavně v jeho domovském stánku. Menší hřiště naší kombinační hře nesvědčí a zápasy bývají plné soubojů. Domácí tým se navíc rychle ujal vedení, což nám taky moc neprospělo. Po půlhodině jsme inkasovali podruhé, ale naději pro druhý poločas vykřesal v 37. minutě Točík. Krátce po změně stran jsme však z penalty dostali třetí gól, kterým nejlepší hráč zápasu Pouzar zkompletoval hattrick. Na čtvrtou rudolfovskou trefu poté dokázal zareagovat střídající rekonvalescent Jindra, jenž ještě v poslední minutě korigoval na 5:3. Soupeř dovedl trestat naší nepozornost v defenzivě, nám však slouží ke cti, že mužstvo se snažilo s výsledkem něco udělat až do konce, takže se nakonec zrodil pěkný hokejový výsledek. Nyní už musíme hledět dopředu a soustředit se na domácí utkání s Hlubokou, v němž bychom chtěli uspět."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Nosek (63. Beníček), Celý, Mašát, Grün (83. M. Ferdan) – Točík, Frühauf, Brandl, Vacula – Šimánek (46. Jindra), Štolba. Trenér: Tomáš Krejča.

I. A TŘÍDA SK. B
J. HRADEC B – LEDENICE 5:0 (3:0)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (5.): „Po nepovedeném prvním utkání se Ševětínem jsme trochu pozměnili sestavu a pokud jsme se nechtěli hned od začátku sezony pohybovat v sestupovém pásmu, museli jsme uhrát tři body. Soupeře jsme od úvodních minut předčili a ten s námi dokázal jakž takž držet krok jen necelou půlhodinku. Pak jsme v rozmezí pěti minut vstřelili dva góly, o které se postarali Michal Völfel a Cettl. Nakonec jsme šli do šaten s tříbrankovým náskokem, neboť se trefil ještě Matěj Votava. Ačkoliv jsem jako obyčejně chlapce o přestávce upozorňoval na vstup do druhého poločasu, bylo to jako když hrách na stěnu hází. Ledeničtí byli agilnější a nás musel podržet brankář Rešl. Z útlumu nás vysvobodila až trefa Groška v 60. minutě, po níž jsme znovu převzali otěže a až do konce už jsme byli lepší. Závěrečnou branku obstaral v předposlední minutě Filip Votava. Příště jedeme na Čtyři Dvory a jsem sám zvědavý, zda mužstvo na dobrý výkon z tohoto duelu dokáže navázat."

FK J. HRADEC B
Rešl – Blažek, Rejthar, Šuba (71. Lorenc), M. Votava – Voldán (85. Králíček), Cettl (68. Chyška), M. Völfel, P. Völfel – Grošek (78. F. Votava), Beneš.