J. Hradec – Protivín 2:0 (2:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec: „Jsme moc rádi, že jsme potvrdili, že nás závěr sezony zastihl v dobré formě. V duelu s Protivínem jsme v první půli byli jednoznačně lepší, soupeře jsme přehrávali ve všech činnostech a výsledkem toho bylo dvoubrankové vedení. V 15. minutě po rohovém kopu trefil Völfel, o pět minut později proměnil Koutný pokutový kop za faul na Beránka. Měli jsme i další příležitosti, škoda, že jsme je neproměnili. Aktivnější jsme byli i na začátku druhého poločasu, postupně jsme však přece jen trochu polevili. I tak jsme hostující celek převyšovali, ale další gól už se nám přidat nepovedlo. Vítězství nad kvalitním celkem Protivína je cenné a zasloužené.“

Branky: 15. M. Völfel, 20. Koutný (pen.). Rozhodčí: Mach – Herzog, Tůma. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

FK J. Hradec: Rešl (46. Mazánek) – Blažek, T. Šenkýř, M. Völfel, M. Šenkýř (73. Horák) – Kučera, Králíček (86. Nováček), Koutný, F. Votava – Chalupský (89. Šmíd), Beránek.