Zatímco Kunžak ztratil všechny body v Hranicích, Klikov získal aspoň bod za domácí remízu s Číměří, čímž se vyšvihl na vedoucí příčku tabulky.

HALÁMKY – STUDENÁ 4:2 (4:0)
V prvním poločase domácí svého soupeře přehráli ve všech řadách a ze své převahy vytěžili čtyřgólový náskok. Po změně stran však Studená hru vyrovnala a dvěma přesnými zásahy dokázala výsledek zmírnit do přijatelné podoby. Za zmínku stojí trefa halámského kanonýra Ladislava Slavíka, který dokázal hostujícího gólmana překonat přímo z rohového kopu.

Branky: L. Slavík 2, M. Slavík, Pelouch – Dvořák, Lojka.
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 3:2.
Diváci: 65. (saz)

STRÁŽ – STARÁ HLÍNA 0:3 (0:0)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a o svém vítězství mohli rozhodnout už v první půli, kdy ale dvě vyložené šance zahodili. Po změně stran pokračovala převaha Staré Hlíny, jejíž hráči lehce pronikali domácí obranou a všechny své góly dávali prakticky do prázdné branky. Utkání ukázalo, že Stráž není na jarní část sezony dostatečně připravena, o čemž svědčí i skutečnost, že první střelu mezi tyče vyslala až v 73. minutě.

Branky: 64. a 90. Prokeš, 53. Bednář.
Rozhodčí: Janeček – Jantač, Devera.
ŽK: 2:5.
ČK: 1:0 (87. Vostrý).
Diváci: 120. (šic)

HRANICE – KUNŽAK 1:0 (1:0)
Hraničtí fotbalisté překvapili favorita výborným výkonem a po půlhodině se po pěkné kombinaci ujali zaslouženě vedení. Po obrátce sice Kunžak přidal a hru opticky srovnal, ovšem domácí tým nadále působil fotbalovějším dojmem a cenné tři body uhájil.

Branka: 30. Dvořák.
Rozhodčí: Bicek.
ŽK: 2:2.
Diváci: 20. (her)

DEŠTNÁ – HORNÍ PĚNA 1:1 (1:0)
Tým Deštné promarnil šanci na zisk tří bodů, když v utkání zahodil nejméně pět stoprocentních příležitostí. Domácí dostal do vedení ostrostřelec Vladimír Kučera, který však ještě nejméně dvě tutovky zahodil a podobně si vedli třeba i M. Melzoch a Maršák. Pravidlo nedáš – dostaneš se pak potvrdilo v 76. minutě, kdy o dělbě bodů po rychlém protiútoku rozhodl pěněnský Hlaváček.

Branky: Vl. Kučera – Hlaváček.
Rozhodčí: Tesař – Picka, Koranda.
ŽK: 0:2.
Diváci: 100. (kuč)

JAROŠOV – STARÉ MĚSTO 3:0 (3:0)
V dočasném azylu na umělém trávníku v Horním Žďáru se jarošovští fotbalisté cítili jako ryba ve vodě a už během úvodního dějství svému protivníkovi nasázeli tři góly. Druhá půle přinesla vyrovnanější podívanou, ovšem „domácí“ si dostatečný náskok v poklidu uhlídali.

Branky: Šenkýř, J. Petrů, R. Petrů (11).
Rozhodčí: Musil.
ŽK: 2:2.
Diváci: 40. (my)

Č. RUDOLEC – SUCHDOL B 3:1 (3:1)
O osudu střetnutí rozhodly dvě rychlé trefy domácího Nováka. Rudolečtí svůj náskok pak ještě zvýšili, ale hostující celek ožil gólem do šatny. Po změně stran se suchdolská rezerva snažila nepříznivý vývoj zvrátit, ale domácí obrana pracovala velmi pozorně, a tak se skóre už nezměnilo.

Branky: 2. a 17. R. Novák, 36. Kryzan – 45. Matouš.
Rozhodčí: Maňhal.
ŽK: 1:1.
Diváci: 60. (mě)

KLIKOV – ČÍMĚŘ 0:0
Domácí vstoupili do druhé části sezony bez zraněných opor Maška a R. Plucara, ale v sestavě s posilami Hartem, Brabcem a Markesem. Přes poměrně značnou převahu Blesku, zejména ve druhém poločase, však zápas skončil bez branek. Útěchou pro domácí může být skutečnost, že na úvod jara se hrál pohledný a slušný fotbal.

Rozhodčí: Hešík.
ŽK: 1:3.
ČK: 0:1 (M. Drábik).
Diváci: 120. (koc)
PROGRAM 16. KOLA:
Kunžak – Halámky, Číměř – Stráž, St. Hlína – Deštná, H. Pěna – Jarošov, St. Město – Č. Rudolec (vše so 16.30), Studená – Klikov (so 16), Suchdol B – Hranice (ne 16.30).