Windoor Cup v kopané pokračoval třetím kolem

Jeho hráči ve vyrovnaném souboji porazili Číměř. Ve druhém utkání se pak Suchdol, posílený o hráče áčka, zlepšeným výkonem ve druhém poločase vypořádal s týmem Kunžaku.

Horní Žďár – Číměř 2:1 (1:0) – V pohledném duelu si šance vytvářely oba celky, ale šťastnější byl Žďár, který se v první půli ujal vedení po nedorozumění soupeřovy obrany. Po změně stran padla na každé straně jedna branka, Číměř se sice snažila o vyrovnání, ale její snaha ztroskotávala především na výborném domácím gólmanovi Pavlu Frídovi. Ten kromě dalších zákroků zlikvidoval minimálně dvě čisté příležitosti. Branky: Kos, L. Šenkýř – Čihák.

Kunžak – Suchdol 1:3 (1:0) – V úvodním dějství diktovali tempo fotbalisté Kunžaku. Byli aktivnější, lépe kombinovali a z jejich snažení vzešel i vedoucí gól. Ve druhé půli se ovšem obraz hry změnil. Suchdol svého soupeře zatlačil, vyrovnal střelou ze značky pokutového kopu. Krátce nato se ujal vedení a výhru pečetil výstavní trefou Hešík. Branky: Loukota – J. Štěpánek (11), Rácik, L. Hešík.

Nejlepší střelci: 3 – Vostrý (Stráž), 2 – Filip, Loukota (oba Kunžak), Kos (H. Žďár).

Program 4. kola (sobota 22. března): Suchdol – Číměř (12), Stráž – Kunžak (15).

Další program na UT (neděle 23. března): Stará Hlína – Horní pěna (12), Horní Žďár – Jarošov (15).