Fotbalový okresní přebor Jindřichohradecka

Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám se ovšem neuskutečnil na novém jarošovském hřišti, ale všichni jeho aktéři museli vzít zavděk umělým trávníkem v Horním Žďáru.
Konečná remíza pak znamená, že se Jarošov posunul o příčku vpřed na druhé místo, když si zásluhou lepšího skóre vyměnil pozici s Českým Rudolcem. Stará Hlína přezimuje na 10. místě.

Podzimním mistrem Jindřichohradecka tak jsou hráči rezervy Suchdola. A zřejmě po zásluze, během čtrnácti odehraných kol prokázali nejvyrovnanější formu.

JAROŠOV – STARÁ HLÍNA 2:2 (1:2)

„Domácím“ se v hornožďárském azylu úvod zápasu vůbec nepovedl. Už v 15. minutě prohrávali o dvě branky a soupeř, v jehož středu se objevilo několik dorostenců, mohl přidat i další zásahy. Nakonec se ovšem Jarošov vzchopil a ještě před přestávkou zaznamenal kontaktní gól zkušený ostrostřelec Šenkýř. Po změně stran pak srovnal skóre z pokutového kopu Šuranský a stanovil tak konečnou remízu.

Branky: Šenkýř, Šuranský (11) – Lacina 2. Rozhodčí: Musil – Nikodým, Koudelka. ŽK: 1:3. Diváků: 50.