Zimní fotbalový turnaj O rumový pohár

Slovan J. Hradec – Kardašova Řečice 1:0 (1:0) – Jindřichohradečtí fotbalisté měli v utkání mírně navrch a kromě vítězné trefy Pražáka se dostali ještě do několika nadějných možností. I když závěr střetnutí patřil hráčům K. Řečice, vyrovnat se jim nepodařilo a vítězství patří Slovanu právem. Branka: Pražák.

Chlum – Nová Včelnice 2:3 (1:1) – Jiskra byla zpočátku lepším týmem a zaslouženě se ujala i vedení. Nová Včelnice ale stihla ještě do poločasu srovnat a paradoxně v době, kdy už hrála bez vyloučeného Kupky, dalšími dvěma góly úplně otočila vývoj střetnutí. Chlumu se pak přes veškerou snahu podařilo již pouze snížit. Branky: Eliáš, Hájek – T. Cypra, Říha, Mareš.

Jarošov – Lomnice 2:6 (0:4) – Lomnice nastoupila pouze s deseti hráči a tomu přizpůsobila i taktiku. Jarošov sice nehrál špatně, ale doplácel na naivní chyby v obraně. Po půlhodině hry Tatran vstřelil tři góly a de facto tím rozhodl o své zasloužené výhře, kterou pak ještě vylepšil. V tomto ohledu se činil především Šachl, jenž zaznamenal první hattrick turnajového klání. Branky: J. Petrů, Šuranský – Šachl 3, Hynek, Poborský, Zákostelecký.

Program 3. kola (sobota 9. února):

Chlum – Lomnice (10), Slovan J. Hradec – Jarošov (12), K. Řečice – Nová Včelnice (14).

Zdeněk Prager