I. A třída: Suchdol – Dobrá Voda 2:2 (1:1)

Rostislav Kuchyňka, trenér Sokola Suchdol: „Zápas jsme potřebovali vyhrát a týden jsme se na to připravovali. Musím ovšem podotknout, že soupeř byl velmi zdatný. Na podzim jsme u něho sice zvítězili 4:1, ale nyní to byl jiný zápas. Přesto jsme do něho vstoupili dobře. Ale místo vedli po třiceti minutách 3:0, dokázali jsme z mnoha šancí využít pouze jedinou, když se v 25. minutě trefil Korunka. Poté však začal růžky vystrkovat i soupeř a do přestávky stačil po naší hloupé chybě a zaváhání v obraně srovnat krok. Po obrátce o byla tak trochu přetahovaná. Po hodině hry jsme dostali možnost hrát přesilovku, protože soupeři byl za faulů bez míče vyloučený jeden z hráčů, ale jak už to někdy bývá, bylo nám to spíš na obtíž a tuto fázi jsme neodehráli dobře. Navíc deset minut před koncem musel za záchrannou brzdu tahat Soudek. Byl vyloučen a z nařízené penalty šla Dobrá Voda do vedení. Z posledních sil se nám pak podařilo v 90. minutě z penalty srovnat na konečný stav. celkově jsme ovšem nezahráli špatně. Kluci se snaží, vytvářejí si šance. Ovšem koncovka je slabší a inkasujeme hodně laciné branky. Ale máme mladý manšaft, takže doufám, že tyto nedostatky ještě dokážeme odbourat.“

Suchdol: Durek – Březina (80. Chládek), Kronika, Pišan, Gauč – V. Soudek, Šuba, Záruba, J. Štěpánek, Gorný (68. Heřman) – F. Korunka (60. Vochozka)