Fotbalisté Českých Velenic doma remizovali s Číměří a na vedoucí Kunžak ztrácejí pět bodů.

Po sérii neúspěchů se z plného zisku konečně radoval Staňkov.

Č. RUDOLEC – KUNŽAK 2:8 (2:1)

Domácí tým favorita zaskočil rychlým vedením a úvodních třicet minut proběhlo v jeho režii. Velký obrat odstartoval Schmirler, který ve 48. minutě vyrovnal a poté přidal ještě čtyři další zásahy. Kunžak ve druhé půli svého soupeře převyšoval ve všech směrech a nakonec mu uštědřil krutý debakl.

Branky: 4. Havlík, 20. V. Tesař – 48., 56., 67., 72. a 74. Schmirler, 55. a 79. Eichler, 37. Vilímek. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 1:1. Diváci: 35. (mě)

STRMILOV – HRANICE 0:1 (0:1)

Diváci viděli pouze průměrný zápas, v němž sice měli domácí hráči mírnou převahu, ale ta ke kýženému efektu nevedla. Hostující tým se ujal vedení v první půli a nakonec si nejtěsnější náskok udržel až do konce.

Branka: J. Macho. Rozhodčí: Hešík. ŽK: 4:2. ČK: 2:1. Diváci: 60. (ber)

STAŇKOV – STRÁŽ 4:0 (2:0)

Hraničář v posledních šesti zápasech získal pouze dva body, takže si další zaváhání nemohl dovolit. Domácí šli do vedení už v 6. minutě, které i přes aktivitu soupeře dokázali v 25. minutě navýšit. Po změně stran hrál Staňkov už spíše na jistotu a strážské fotbalisty do šancí nepouštěl. Naopak, v závěru své vítězství dokázal ještě zvýraznit.

Branky: Studnička 2, Bednář, Pipek. Rozhodčí: Janák. Diváci: 50. (buš)

H. ŽĎÁR – HALÁMKY 2:0 (1:0)

V průměrném střetnutí domácí fotbalisté prokázali více touhy po vítězství a zaslouženě si připsali tři body. Halámky hrály pouze po vápno, v koncovce však jejich hráči byli bezzubí.

Branky: Bureš, Kos. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 2:4. Diváci: 20. (fz)

Č. VELENICE – ČÍMĚŘ 1:1 (1:1)

Útočné snahy Lokomotivy hostující tým eliminoval trpělivým bráněním a v 19. minutě se po rychlém brejku ujal vedení. V závěru první půle utekl Sokol, byl ve vápně faulovaný a Fiala z penalty vyrovnal. Podobný obrázek přinesl i druhý poločas, v němž domácí celek nedokázal zhuštěnou obranu Číměře přelstít.

Branky: 44. Fiala (11) – 19. Láf. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:2. Diváci: 30. (kli)

JAROŠOV – STUDENÁ 3:5 (1:2)

V bojovném zápase bohatém na góly domácí hráči herně neoslnili a účelně hrající hostující tým si odvezl zasloužené vítězství. Tým z Javořice výborně dirigoval Adamec, který se navíc i dvakrát zapsal mezi střelce.

Branky: Z. Musil, Bindr, R. Petrů – Dvořák 2, Adamec 2, Mitas. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (Tobiáš). Diváci: 100. (my)

SUCHDOL B – ST. HOBZÍ 3:0 (0:0)

V poměrně vyrovnané první půli si domácí hráči připravili více šancí, ale dotáhnout je do konce se jim nedařilo. Po změně stran kvalitního duelu už však střeleckou smůlu protrhli a kromě tří gólů ještě třikrát nastřelili tyč. Suchdolské mužstvo tím nejlepším způsobem pogratulovalo svému spoluhráči a novopečenému otci Tomáši Zárubovi k narození potomka.

Branky: J. Záruba 2, M. Soudek. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 2:2. Diváci: 90. (mg)