Mezi ně patří i tým Studené, který si však tentokrát připsal kontumační výhru, neboť řečické béčko k zápasu pod Javořici nedorazilo. Místní derby v Novosedlech se stalo jednoznačnou záležitostí, když Stráž nastoupila pouze s devíti hráči.

STRMILOV – SLAVONICE 1:3 (0:2)
Souboj druhého celku tabulky s lídrem přilákal početné publikum. Přestože se první poločas odehrával převážně ve středu hřiště, měli hosté na jeho konci už dvoubrankový náskok. Využili k tomu většího důrazu i střeleckých schopností svých hráčů. Nejprve se prosadil Martin Bodlák po vítězném souboji se strmilovskou obranou a pak se po centru zprava trefil David Bártů křižnou střelou na zadní tyč.
Po změně stran začali domácí slavonického protivníka přehrávat a výsledkem jejich snažení bylo snížení, o které se hlavou postaral střídající Luboš Nečeda.
„I ve zbytku času jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale našim střelám chyběla patřičná přesnost. Naopak, v nastavení jsme inkasovali potřetí," konstatoval strmilovský kouč Vlastimil Lehejček.
Branky: 77. L. Nečeda – 11. a 90. M. Bodlák, 29. Bártů. Rozhodčí: Vican – J. Reisner, Blažek. ŽK: 2:4. Diváci: 120.

NOVOSEDLY – STRÁŽ 5:0 (2:0)
Výsledek místního derby tentokrát značně ovlivnil fakt, že hosté ze Stráže měli velké problémy se sestavou a nakonec nastoupili pouze s devíti hráči. Novosedly se tak od prvních minut usadily na polovině soupeře, který však vytvořil obrannou tvrz, takže do střelecké listiny se dokázali domácí zapsat jen dvakrát.
Stejný obraz hry nabídl i druhý poločas, v němž se trefoval jen nestárnoucí kanonýr Poborský. Nejprve střelou zpoza vápna, poté z penalty po faulu na Fryše a nakonec ještě z přímého kopu.
„Mnoho dalších příležitostí jsme proměnit nedokázali, ale ani tak to pro nás nebylo jednoduché, protože oslabená Stráž příkladně bojovala a její hráči celý zápas poctivě odmakali. Za to si určitě zaslouží uznání," ocenil Pavel Nagy, kormidelník Novosedel.
Branky: 50., 65 (pen.) a 70. Poborský, 15. Mazanec, 22. Petr Fryš. Rozhodčí: Chlaň. Bez karet. Diváci: 90.

ST. HLÍNA – STAŇKOV 4:0 (1:0)
Stará Hlína potvrdila pověst nejlépe bránícího týmu přeboru a snaživému nováčkovi nedovolila ani jednou skórovat.
„Vzadu nám to zatím šlape, kluci soupeře do šancí moc nepouštějí, ale občas něco chytím i já," žertoval starohlínský brankář Pavel Rychlý, jehož zároveň těší fakt, že k bezchybné defenzivě jeho tým tentokrát přidal i velmi slušnou produktivitu.
Domácí poslal v první půli do vedení Hadač, jenž vystihl špatnou malou domů soupeře a přehodil staňkovského gólmana. O tři minuty později však musel ukázat své umění právě Rychlý, který zlikvidoval samostatný únik hostujícího Studničky. Další trefy si Stará Hlína schovala na druhý poločas a všem předcházely povedené kombinační akce.
Branky: 17. a 50. Hadač, 54. Šrom, 81. Ködel. Rozhodčí: J. Chvála. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

KLIKOV – POPELÍN 2:2 (2:2)
Po 17 minutách svítil na ukazateli stav 2:0 a Blesk si vytvářel i další šance, takže se zdálo, že skóre bude utěšeně narůstat v jeho prospěch. Najednou však nastal obrat a Popelín dokázal do přestávky vyrovnat, když nemilosrdně potrestal hrubé chyby soupeře. Po změně stran měl Klikov převahu, hosté se pouze bránili, ale další gól už nepadl.
„Náš výkon byl utrápený a plný nepřesností. I tak však musím konstatovat, že jsme zbytečně ztratili vyhraný zápas," pronesl Václav Bednář, člen výboru klikovského Blesku.
Branky: 7. Jirsa, 17. Čapek – 36. Tolkner, 42. P. Pacholík. Rozhodčí: Švec. ŽK: 0:5. Diváci: 75.

ČÍMĚŘ – ST. HOBZÍ 1:3 (1:1)
Utkání nezastihlo číměřský celek v optimálním rozpoložení. Úvodní dějství bylo sice herně poměrně vyrovnané, více šancí si však vytvořili hráči Starého Hobzí. Na jejich vedoucí trefu ovšem dokázali domácí za dvě minuty zareagovat.
„O přestávce jsem mužstvo upozorňoval, aby si pohlídalo standardky, ale tato slova nepadla na úrodnou půdu, neboť nám hosté dali hned ve 46. minutě gól po rohovém kopu," kroutil hlavou číměřský trenér František Adamec.
Jeho tým se tak musel tlačit dopředu, ale tím vznikal prostor pro nebezpečné protiútoky hostů, kteří je zahazovali buď vlastní střeleckou nemohoucností, nebo ztroskotávali na výborně chytajícím Tesařovi. Uklidnění do jejich řad vnesl až v 82. minutě Veverka.
Branky: 34. J. Drábik – 32. a 46. Peterek, 82. Veverka. Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

SUCHDOL B – DEŠNÁ 6:1 (3:0)
Souboj mužstev ze dna tabulky vyzněl jednoznačně pro suchdolskou rezervu, která tak slaví první vítězství v sezoně. Kromě šesti gólů domácí fotbalisté ještě plno příležitostí spálili.
„Hrálo se prakticky na jednu branku, Dešná jen bránila a odkopávala balony. V našem mužstvu vyčníval zejména čtyřgólový střelec Štěpán Kubašta, výborný výkon však podal i dorostenec Radek Polák," zdůraznil suchdolský kouč Václav Sokolík.
Branky: 7., 32., 58. a 83. Š. Kubašta, 39. Kuchyňka, 84. Gorný – 88. Müler. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

STUDENÁ – K. ŘEČICE B 3:0 kontumačně
Pod Javořicí se nehrálo, protože řečické béčko k utkání nedorazilo.
„Volali nám, že se nesešli, že jich je jen šest, protože ve stejném termínu hraje i áčko," tlumočil činovník FK Studená Miloš Lindourek.