Ve 13. kole fotbalového okresního přeboru se z první výhry radovali ve Staré Hlíně.

H. PĚNA – KLIKOV 0:3 (0:0)

Souboj s vedoucím týmem přeboru začali domácí ve slušném tempu, vytvořili si územní převahu, ale jejich šance skončily jen na břevně klikovské branky. Soupeř postupně vyrovnal hru a ve druhé půli byl už o něco aktivnější. Do vedení přesto mohla jít Horní Pěna, ovšem vyloženou šanci zahodila a z rychlého brejku do otevřené obrany skóroval Petr Krejčí. Vyrovnání měl na kopačce Hlaváček, před prázdnou brankou mu však míč uskočil. Hosté nadále podnikali rychlé protiútoky, po nichž ještě dvakrát rozvlnili síť.

Branky: P. Krejčí, Zavadil, J. Krejčí.
Rozhodčí: Nikodým – Musil, Fučík.
ŽK: 5:1.
ČK: 1:0 (Kvasnička).
Diváci: 40. (jež)

Č. RUDOLEC – KUNŽAK 1:1 (1:1)

Na českorudoleckém trávníku byl k vidění velmi kvalitní a vyrovnaný souboj. Kunžak se dostal brzy do vedení, ale domácí stačili v poslední minutě vyrovnat. Předcházel tomu dnes už málokdy vídaný čin fair play, kdy hostující hráči přiznali teč míče a po následném rohového kopu se trefil Trojan. I po změně stran pokračoval korektní a nadprůměrný fotbal, přičemž blíže ke vstřelení gólu měl Kunžak, který dvakrát trefil břevno a další dvě šance mu zmařil výborný rudolecký gólman Kadlec.

Branky: 45. Trojan – 15. Zeman.
Rozhodčí: Maňhal.
ŽK. 1:1.
Diváci: 90. (mě)

ST. MĚSTO – STRÁŽ 3:1 (1:1)

V pohledném a svižně hraném střetnutí měli domácí většinou mírně navrch. Stráž se sice ujala po rohovém kopu vedení, ale pak už se trefovali jenom hráči Starého Města. Ferák ještě v první půli vyrovnal a sérii dalších brankových možností dvakrát po změně stran zužitkoval Kopečný, čímž domácí dokráčeli k zaslouženému vítězství a nadále se drží na třetí příčce.

Branky: 52. a 75. Kopečný, 21. Ferák – 12. M. Jann.
Rozhodčí: Picka.
ŽK: 2:3.
Diváci: 50. (mí)

SUCHDOL B – DEŠTNÁ 5:2 (2:0)

Záložní celek Suchdola řešil složitou situaci ohledně absencí a do souboje s Deštnou postavil několik hráčů, kteří už delší dobu aktivní kariéru neprovozují. I proto byli hosté v úvodním dějství iniciativnější, což dokumentovali vedoucím gólem. Po změně stran se však domácí sehráli a zápas nakonec dovedli do vítězného konce.

Branky: 55. Ďoubal, 80. M. Dušek (11) – 23. Baláž.
Rozhodčí: Valeš.
ŽK: 1:4.
Diváci: 70. (roh)

ČÍMĚŘ – STUDENÁ 5:2 (2:0)

Už během úvodní pětačtyřicetiminutovky získala Číměř uklidňující náskok, který po obrátce ještě navýšila a zaslouženě získala všechny body. Hostům citelně chyběli jejich střelci Lojka s Dvořákem, a tak ani chvilkový herní výpadek domácího týmu nedokázali potrestat.

Branky: M. Drábik, Záhorka 2, J. Drábik – Mitas, Adamec.
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 0:2.
Diváci: 100. (gr)

ST. HLÍNA – HALÁMKY 6:2 (2:1)

Domácím fotbalistům premiérové a vysoké vítězství usnadnila i absence stabilního gólmana soupeře, nicméně herně Stará Hlína svého soupeře převyšovala. V první půli ještě svou převahu plně vyjádřit nedokázala, krátce po změně stran se však krásně z trestného kopu trefil na 3:1 Hodúl a od té chvíle už nebylo o výhře domácích pochyb. Přes šest vstřelených gólů však bylo vidět, že koncovka nadále zůstává největší slabinou Staré Hlíny.

Branky: Pfeifer 2, Prokeš, Hodúl, Šimkovský, Mládek – Trsek, L. Slavík ml.
Rozhodčí: Nejezchleb.
ŽK: 4:5.
Diváci: 50. (hru)

HRANICE – JAROŠOV 2:1 (2:0)

Zápas začal náporem Hranic, které z mnoha možností dokázaly během úvodního dějství dvakrát překonat jarošovského gólmana. Ve druhém poločase však začaly domácím tradičně docházet síly, hosté postupně převzali otěže hry a po nedorozumění obrany snížili. Kýženého vyrovnání se však už nedočkali.

Branky: J. Macho, Vach – Šenkýř.
Rozhodčí: Musil.
ŽK: 2:0.
Diváci: 30. (her)