Fotbalový přebor: Kanonáda Studené, hráči Jarošova po rozpačitém začátku válí.

KLIKOV – ST. MĚSTO 6:1 (3:0)
Domácí od počátku udávali tempo hry a bylo pouze otázkou, kolik oslabený soupeř inkasuje gólů. Klikov předváděl rychlé kombinační akce a hosté museli často tahat za záchrannou brzdu pomocí faulů, z čehož se zrodily dvě penalty i celá řada karet. Po náskoku z první půle domácí trochu polevili, ale v závěru znovu zabrali. Konečný výsledek je tak zásluhou lepšího skóre katapultoval na první místo tabulky.
Branky: Mašek 2 (obě z 11), P. Krejčí 2, Bednář, Nedvěd – Kopečný. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 3:7. ČK: 0:2 (Beránek, Klípa). Diváci: 80.
(koc)

KUNŽAK – ČÍMĚŘ 1:0 (0:0)
V pohledném utkání prahla obě mužstva po vítězství, ale vyhrát mohl jen jeden. Nakonec se to podařilo domácímu favoritovi, když o zisku tří bodů rozhodla pěkná akce Loukoty v 78. minutě, po níž do prázdné branky skóroval Moták.
Branka: Moták. Rozhodčí: Musil. ŽK: 2:2. Diváci: 50.
(ze)

JAROŠOV – Č. RUDOLEC 4:1 (2:0)
O konečné výhře Jarošova rozhodly jeho nástupy do obou poločasů, v nichž se jeho hráčům podařilo vstřelit po dvou slepených gólech. To domácí fotbalisty vždy patřičně uklidnilo a kontrolovali vývoj hry. Rudolec korigoval až v závěru.
Branky: R. Petrů 3, Šenkýř – Trojan. Rozhodčí: Janeček. ŽK: 2:4. Diváci: 90.
(my)

STRÁŽ – SUCHDOL B 2:0 (0:0)
V nezáživné první půli neměli oba brankáři vůbec žádnou práci. Po změně stran se domácí přece jen dostali do trvalejšího tlaku, ale dobře hrající obranu soupeře překonal až v 73. minutě nejlepší střelec okresního přeboru Vostrý. Tentýž hráč pak v nastaveném čase ještě po přihrávce M. Janna pečetil důležité vítězství, po němž si Stráž upevnila postavení v první polovině tabulky.
Branky: 73. a 92. Vostrý. Rozhodčí: Švec. ŽK: 0:3. Diváci: 80.
(šic)

STUDENÁ – ST. HLÍNA 11:1 (6:0)
Po dvaceti minutách vedli domácí už 5:0, což hovoří samo za sebe. Zcela jednoznačné vítězství Studená nakonec orámovala nevídanou kanonádou.
Branky: Lojka 4, Dvořák 3, Bartoň, Švanda, Adamovský, Adamec – Rychlý. Rozhodčí: Picka. Diváci: 40.
(maň)

HALÁMKY – H. PĚNA 4:1 (1:0)
Domácí tým nastoupil citelně oslabený na brankářském postu, a tak mezi tři tyče musel poprvé v kariéře nestárnoucí veterán L. Slavík. Halámky zvolili taktiku pozorné obrany, která se jim vyplatila. Na vedení M. Slavíka ještě brzy po změně stran hosté odpověděli, ale pak už se trefovali jen domácí hráči, přičemž Pelouch ještě v 84. minutě neproměnil pokutový kop.
Branky: 15. M. Slavík, 54. L. Slavík ml., 74. Trsek, 86. Duda – 50. Ježek. Rozhodčí: Ševčík. ŽK: 2:4. Diváci: 70.
(saz)

DEŠTNÁ – HRANICE 3:0 (1:0)
Hosté měli v prvních pěti minutách dvě vyložené šance, ale gólman Staněk je vychytal. Do vedení se tak dostala Deštná po Řepově dorážce v 16. minutě. Autor gólu se sice v 56. minutě zranil, ale Stejskal, který jej vystřídal, převzal střeleckou štafetu a po minutě na hřišti přidal druhý uklidňující gól. Pojistku připojil ještě mladík D. Melzoch a závěr už si domácí i bez vyloučeného Baláže pohlídali.
Branky: 16. Řepa, 57. Stejskal, 61. D. Melzoch. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (Baláž). Diváci: 50.