I. A třída

SK. A:

Vodňany – Strakonice B 2:1 (2:1), Konvička, Jos. Chalupský (11) – Říský,
Čimelice – Netolice 1:1 (0:0), Růžička – Vlášek, Dříteň – Katovice 2:4 (0:1), Slepička, Kučera – Janus 3, Malý,
Olešník – Zliv 0:2 (0:1), R. Hanousek, Bellovič,
Osek – Vacov 1:1 (0:0), Carda – Blahout,
Sedlice – Protivín 2:1 (1:1), Mikeš 2 – Fiala,
Branice – Blatná 2:0 (2:0), Týla, Dědourek.

SK. B:

Sok. S. Ústí – Bavorovice 1:1 (1:0), Kadlec – Jakeš, Kam.
Újezd – Malšice 2:4 (2:1), Soukup (11), Zeman - Starý 2, Krám,
Čech, Borovany – D. Voda 0:1 (0:1), Neubauer, ČK 1:0 (60. Džuba),
Soběslav – Hrdějovice 1:0 (1:0), Peltán,
Slavia ČB – Čtyři Dvory 1:0 (1:0), Vršitý,
Loko ČB – Lišov 4:0 (0:0), Harant 2, Mikšátko, Fošum,
Rudolfov – Dačice 3:1 (1:1), Hlubocký, Zach, M. Novotný – Mikšíček, ČK 0:1 ( Mikšíček).

I. B třída

SK. A:

D. Dvořiště – Srubec 2:1 (0:1), Mazanec, Jos. Hajdák – Lang,
H. Planá – Jankov B 5:2 (4:0), Rada 2, Kordík, V. Ryneš, J. Šlak – Formánek, Vaněk,
Frymburk – Lhenice 2:3 (1:2), Sulzer, Rybár – Moth, Růžička, Šón,
V. Brod – Mladé 4:1 (2:0), Krauskopf, Marek 2 – Tondr, Velešín – N. Ves 1:0 (0:0), Chovanec,
Loučovice – Křemže 1:3 (1:1), Bauml – Chromý (11), K. Rolník, Edelman,
Kaplice B – Č. Krumlov B 1:0 (1:0), Koclíř.

SK. B:

Volary – Poříčí 1:4 (0:2), Vairich (11) – Šrámek (11), Strakoš, Zábranský, Brabec,
Vimperk – Mirovice 4:0 (2:0), L. Sýs, Málek, Pechlát, Prochaska,
Stachy – Strunkovice 1:1 (0:1), Záleský – Kureš,
Hradiště – Lažiště B 3:2 (1:0), Rybár 2, D. König – Soukup, Kučera,
Vl. Březí – Bělčice 2:3 (1:1), Friš, Pěsta – Říský 3,
Sousedovice – Vitějovice 5:0 (3:0), Vodvářka 2, M. Glazumnov, Rom, F. Duba,
Zdíkov – Kestřany 0:1 (0:1), M. Houdek.

SK. C:

Vlastiboř – Chotoviny 2:0 (2:0), Šťastný, Panský,
M.Tábor – Bechyně 3:0 (1:0), T. Novák, P. Novák, Petřík,
Bernartice – Borotín 1:0 (0:0), Homola,
Větrovy – Záhoří 1:2 (0:0), Kubka – Němec, Bláha, ČK 0:2 (Kořan, Němec),
Božetice – Ml. Vožice 4:0 (2:0), F. Horek, Kutálek, M. Zeman, Nechanický,
Řepeč – Albrechtice 4:3 (1:2), Vachuta 2 (1x11), T. Seidl, J. Seidl – Bartuška, Lidinský, Cihla, ČK 0:1 (31. Král),
Želeč – Planá 3:1 (2:1), vlastní, Šabart, Kolací – Welzl.

SK. D:

T. Sviny – Chlum 0:0,
Lomnice – N. Včelnice 4:1 (1:0), V. Nohava 2, Lochman, Nedvěd – Mareš,
Suchdol – Klikov 2:2 (1:1), za hosty Čutka, Plucar,
Ševětín – Ledenice 4:0 (0:0), vlastní 2, R. Novotný, Vokurka,
N. Bystřice – Olešnice 2:3 (2:3), Mihula, Feytl – R. Jindra, S. Jindra, Drtina, ČK: 1:0 (Bobál),
Novosedly – Slavonice 2:3 (0:1), Kubata, Koranda – Teptřík, Balík, Bártů,
K. Řečice – Třebětice 1:1 (0:0), Houska – Krejčí.