V létě se budou hrát na mnoha místech desítky turnajů. Během tohoto víkendu se odehrají zápasy v soutěžích. V některých v posledním kole. Třeboň přivítá Osek, který trénuje bývalý třeboňský kouč Jindřich Dejmal! Začne se v 15.00 a bude to závěr celé sezony v nejvyšší krajské fotbalové soutěži

Na Českobudějovicku a Písecku bude pozornost upřena už na páteční večerní utkání v krajském přeboru. Hluboká nad Vltavou přivítá od 18.00 Milevsko. "Hluboká hraje výborně, Milevsko má také šikovné hráče," poslal pochvalu do obou týmů jeden z nejzkušenějších jihočeských trenérů Jindřich Dejmal.

Podívejte se před zápasem na tabulku krajského přeboru. Hluboká prožila opravdu výbornou sezonu. "Po utkání bude následovat oslava s předáním poháru," říká manažer hlubockého týmu Karel Vácha. Mrkněte na video u tohoto článku, právě Karel Vácha byl nedávno hostem pořadu Hvězdy v prachu. Teď vám nabízíme jeho nejslavnější góly! "Oslava bude spojená diskotékou a ohňostrojem," říká s úsměvem na tváři jeden z nejlepších jihočeských útočníků všech dob o hlubockém pátečním podvečeru.Hlubočtí dovedou fotbal, umí se také pustit do oslav. Přesvědčit se můžete na vlastní oči.


Načítám tabulku ...