Fotbalový okresní přebor Jindřichohradecka mužů

KUNŽAK – ST. MĚSTO 2:1 (2:1)

Domácí favorit šel ve 13. minutě do vedení, ale hosté brzy skóre srovnali. Průměrné utkání na těžkém terénu rozhodl druhý gól Motáka už ve 38. minutě. Přestože ve druhé půli Kunžak nastřelil tyč i břevno a na druhé straně zase střelce Staroměstských vychytal Trepka, výsledek se už nezměnil.

Branky: 13. a 38. L. Moták – 21. Růžička.
Rozhodčí: Janíček.
ŽK: 3:4.
ČK: 0:1 (Račák).
Diváci: 60. (han)

KLIKOV – KUNŽAK 4:1 (3:1)

Stráž začala v souboji o druhé místo aktivně, ale zaskočil ji gól Maška z přímého kopu už v 7. minutě. Domácí brzy přidali druhý zásah, na který však soupeř rychle odpověděl. Ve 24. minutě se blýskl svou druhou trefou klikovský Krejčí a když po obrátce přidali domácí v 57. minutě čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Stráž sice pak měla minimálně dvě tutovky, ale domácí od pohromy uchránil gólman Šroub, jenž odčinil chybu při prvním gólu. Stínem zápasu je zranění strážského Bicence, jenž z hrací plochy putoval rovnou do nemocnice.

Branky: 14. a 24. Krejčí, 7. Mašek, 57. Vonka st. – 15. Samek.
Rozhodčí: Janeček.
ŽK: 2:3.
Diváci: 120. (koc)

STUDENÁ – JAROŠOV 5:3 (3:0)

Jarošov byl fotbalovější, ovšem domácí bojovali jako lvi a stříleli i důležité góly. Po změně stran sice hosté dvakrát dotáhli na rozdíl jediného zásahu, ale první výhru Studené pečetil Adamec.

Branky: Adamec 2, Bartoň, Hudínek, Navrátil – R. Petrů, J. Petrů, Kodým.
Rozhodčí: Nejezchleb.
Diváci: 60. (maň)

HALÁMKY – DEŠTNÁ 1:2 (0:1)

Mírná převaha nebyla domácímu týmu nic platná, protože Deštná šla už v 10. minutě do vedení. Halámky měly vůbec smůlu: nastřelili dvakrát tyč, břevno a sudí jim navíc neuznal dvě branky. Soupeř tak čtvrt hodiny před koncem zvýšil náskok a domácí gól v 87. minutě už pouze kosmeticky upravil výši porážky.

Branky: 87. T. Trsek – 10. Baláž, 75. Kuneš.
Rozhodčí: Bartyzal.
ŽK: 0:2.
ČK: 0:1 (Řepa).
Diváci: 50. (saz)

ST. HLÍNA – HRANICE 1:1 (1:0)

Remízový král přeboru v tomto ohledu nezklamal ani v souboji s Hranicemi. Fotbalovější hosté však marně dobývali svatyni gólmana Rychlého. A tak udeřilo na druhé straně, když Stará Hlína potrestala špatný odkop soupeře a Vytlačil umístěnou střelou k tyči otevřel účet střetnutí. Duel dospěl k zasloužené remíze v 67. minutě, kdy Hraničtí vyšachovali domácí obranu a Haluška vyrovnal.

Branky: 28. Vytlačil – 67. Haluška.
Rozhodčí: Janák.
ŽK: 3:2.
Diváci: 60. (hru)

ČÍMĚŘ – Č. RUDOLEC 2:1 (1:1)

V rychlém duelu, který se musel divákům líbit, se hosté ukázali jako vyspělejší celek, ale Číměř tento hendikep nahrazovala příkladnou bojovností. Podržel ji i gólman Rešl a deset minut před koncem rozhodl o cenném vítězství domácích mladík Záhorka.

Branky: Mol, Záhorka – Jahoda.
Rozhodčí: Blažek.
ŽK: 0:2.
Diváci: 100. (gr)

HORNÍ PĚNA – SUCHDOL B 0:0

V bojovném utkání patřil první poločas Suchdolu a plné ruce práce tak měl především domácí brankář Oleksa. Po změně stran se zase aktivita přestěhovala na kopačky Horní Pěny, ale několik vyložených možností její hráči zahodili, když se v tomto ohledu „činil“ zejména Blížil.

Rozhodčí: Janíček.
ŽK: 2:2.
Diváci: 30. (jež)