Ve zbývajícím programu tak zbývá rozluštit tajenku, kdo z tria Staré Hobzí, Halámky, Hranice doprovodí rudolecký celek do nejnižší soutěže.

KUNŽAK – HRANICE 1:0 (0:0)
Dohrávka 22. kola, kterou v původním termínu předčasně ukončila průtrž mračen, nabídla kromě úvodu, v němž favorit nastřelil dvakrát tyč a břevno, poměrně vyrovnanou partii. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, strhl po jedné chybě Hranic tři body na domácí stranu v nastavení zkušený matador František Distel, jenž po přestupu z Dačic odehrál v dresu Kunžaku vůbec první zápas.
Branka: F. Distel. Rozhodčí: Devera. ŽK: 2:3. Diváci: 100.

KUNŽAK – Č. RUDOLEC 7:1 (1:0)
Od úvodního hvizdu si domácí fotbalisté, kteří již před zápasem věděli, že vítězství jim zajistí celkové prvenství, vytvořili tlak, ale dlouho se nemohli prosadit střelecky. Trápení v koncovce ukončil až těsně před přestávkou kanonýr Schmirler a ve druhé půli už Kunžak naprosto s přehledem dokráčel vstříc zaslouženému triumfu.
Branky: Schmirler 2, Eichler, F. Distel, Ferdan, Rozporka, Vilímek – Bártů (pen.). Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 0:2. Diváci: 80.

ČÍMĚŘ – Č. VELENICE 2:0 (0:0)
Ve velice kvalitním střetnutí se domácí celek soupeři nejen vyrovnal, ale po změně stran dvěma trefami nakonec i utkání rozhodl ve svůj prospěch, čímž zároveň Lokomotivě zhatil šance na vítězství v soutěži.
Branky: Kodada (pen.), Láf. Rozhodčí: Náprava. ŽK: 2:3. Diváci: 60.

STUDENÁ – JAROŠOV 0:2 (0:0)
Studená byla po celé utkání lepším týmem, ale domácí střelce v šestnáctce soupeře zcela zradila koncovka. Oslabený Jarošov dal domácím lekci z produktivity, neboť během celého duelu vystřelil prakticky dvakrát a pokaždé to byla trefa do černého.
Branky: J. Petrů, Mikš. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (T. Dvořák). Diváci: 80.

ST. HOBZÍ – SUCHDOL B 0:2 (0:2)
Domácí dobře začali, vypravovali si několik šancí, ale ty bohužel do sítě usměrnit nedokázali. Pak se ke slovu dostal Suchdol a do přestávky zaznamenal dva góly. Po obrátce si oba týmy ve férově vedeném duelu ještě vytvořily několik možností, ale skóre se už nezměnilo a Staré Hobzí si porážkou notně zkomplikovalo boj o záchranu.
Branky: Vochozka, Máčala. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

HRANICE – STRMILOV 1:4 (0:1)
V souboji dvou celků ze spodní poloviny tabulky se hosté už v 5. minutě ujali vedení. Hraničtí fotbalisté pak převzali iniciativu, ale střelecky se jim nedařilo, o čemž svědčí i zahozená penalta, kterou ve 37. minutě kopal Vach. Po obrátce domácí v 50. minutě sice vyrovnali, ale po chybě gólmana se Strmilov znovu dostal do vedení, které už nepustil a de facto tak může slavit záchranu v přeboru.
Branky: J. Macho – Nečeda 2, F. Procházka, Cejpek. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 1:4. Diváci: 50.

HALÁMKY – H. ŽĎÁR 1:2 (0:0)
V prvním poločase přineslo vzruch zejména vyloučení domácího L. Slavíka ml. a hostujícího Šablatury za vzájemnou potyčku. Po obrátce se Horní Žďár dostal zásluhou Skořepy do dvoubrankového vedení a vítězství už udržel, přestože Halámky v 80. minutě snížily a v závěru mocně dotahovaly. Do sestavy domácích museli kvůli celé řadě absencí naskočit i starší hráči L. Slavík st., J. Trsek, J. Sazma a L. Szegi, za což jim vedení klubu děkuje.
Branky: T. Trsek – Skořepa 2. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (L. Slavík ml. – Šablatura). Diváci: 60.

STRÁŽ – STAŇKOV 1:2 (1:1)
Hosté potvrdili i ve Stráži svou velice dobrou jarní formu. Po vyrovnané první půli padla rozhodující a trochu šťastná branka v 70. minutě, kdy střelu Mutiny tečoval jeden z domácích hráčů do vlastní sítě. Stráž se sice snažila, ale na hostující obranu v čele s gólmanem Novotným a stoperem Chodilem nedokázala vyzrát.
Branky: 6. Jan Rybecký – 15. Chodil (pen.), 70. Mutina. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:1. Diváci: 70.