Fotbalisté si do čela zvolili Karla Winklera.


Mimořádná valná hromada přijala rezignaci dosavadního předsedy Miloslava Beránka a místo něj si do čela zvolila Karla Winklera. Post místopředsedy zaujal Josef Brtník, dalšími členy klubového výboru jsou Pavel Janák, Pavel Kovář, Tomáš Trepka, Oldřich Beran a Jan Chvála.

„Tři funkcionáři z dřívějšího pětičlenného výboru požádali kvůli pracovnímu vytížení o uvolnění, takže jsme vzniklou situaci museli řešit,“ poznamenal Pavel Janák, který zůstal společně s Josefem Brtníkem i v novém fotbalovém vedení TJ Kunžak, z jehož názvu už vypadl Obal Rozkoš.

Nic by se naopak nemělo měnit v realizačním ani hráčském kádru vedoucího týmu okresního přeboru mužů, který povede nadále v roli hlavního kouče Miroslav Zeman společně s asistentem Karlem Loukotou st.

„Mužstvo má za sebou zimní soustředění na Bejčkově mlýně u Slavonic, kterého se zúčastnil takřka kompletní kádr včetně tří dorostenců. Tým opustil pouze Lukáš Moták, jenž bude na jaře působit v Rakousku. Jinak žádné další změny neplánujeme,“ tvrdí Janák.

A jaké má Kunžak pro jarní část sezony ambice?

„Přezimovali jsme na vedoucí příčce, a tak by zřejmě bylo alibistické tvrdit něco jiného, než že je naší povinností pokusit se okresní přebor vyhrát,“ dodává sympaticky člen výboru TJ Kunžak Pavel Janák.