Podzimní formu zatím marně hledají fotbalisté vedoucího Kunžaku. Po porážce na půdě suchdolské rezervy se jejich náskok na čele přeboru před druhými Českými Velenicemi ztenčil na pouhé dva body. Třetí Jarošov vyhrál derby na strmilovském trávníku, kterému přihlíželo 250 diváků!

SUCHDOL B – KUNŽAK 3:0 (2:0)
Záložní celek od Lužnice lídra soutěže celý zápas přehrával a už během první půle si vytvořil dvoubrankový náskok. Hosté si během utkání vypracovali prakticky jedinou šanci, a s tím na zisk bodů pomýšlet nemohli.
Branky: 30. M. Prášil, 45. J. Záruba, 90. Š. Kubašta. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 3:2. Diváci: 120.

Č. RUDOLEC – Č. VELENICE 0:2 (0:1)
V poměrně vyrovnaném duelu hosté v první půli potrestali hrubou chybu rudolecké obrany a po změně stran zkušeným a takticky vyspělým výkonem kontrolovali další vývoj. Když v 74. minutě navíc přidali druhou trefu, nebylo o jejich vítězství pochyb.
Branky: 41. Kotrba, 74. Samec. Rozhodčí: Nikodým. ŽK: 5:2. Diváci: 50.

STRMILOV – JAROŠOV 1:3 (0:2)
Místní derby přilákalo na strmilovské hřiště na 250 diváků a nabídlo krásný fotbal. Domácí celek měl během celého střetnutí převahu, ale střelecky ji nedokázal zužitkovat. Jarošov v první půli naopak potrestal dvě chyby v obraně soupeře a po přestávce svůj náskok ještě navýšil. Domácím se už jen povedlo zmírnit porážku.
Branky: Procházka – Bindr, J. Musil, Z. Musil. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 1:4. ČK: 0:1. Diváci: 250.

STRÁŽ – STUDENÁ 5:1 (2:0)
Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím Stráže, která až ve třetím jarním kole dokázala potvrdit výborné výsledky ze zimní přípravy. Hosté zazlobili až za stavu 0:3, kdy Adamec snížil, ale jejich snahu vzápětí přibrzdilo vyloučení Louly za kritiku sudího. Domácí pak v početní výhodě přidali další góly.
Branky: 4. a 84. Vostrý, 36. Šašek (pen.), 65. Chmelař, 77. Jan Kozel – 68. D. Adamec. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (75. Loula). Diváci: 70.

ST. HOBZÍ – HALÁMKY 2:1 (2:0)
V pohledné první půli dokázali hráči Starého Hobzí z mírné převahy vytěžit dva góly. Po přestávce se však fotbal postupně vytratil a na hřišti docházelo k častým střetům. Halámky sice dokázaly snížit, ale domácí těsnou výhru nakonec udrželi.
Branky: Andruch, Bouda – M. Šťovíček. Rozhodčí: Janák. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

HRANICE – ČÍMĚŘ 5:2 (2:1)
Hranice podaly perfektní výkon a zaslouženě se radují se zisku tří cenných bodů. Po dvoubrankovém náskoku jim chuť do hry nevzal ani gól do šatny, kdy Láf z trestného kopu nachytal domácího gólmana na švestkách, a po změně stran pokračoval jejich nápor. Ten přinesl další tři trefy a Číměř už pouze v poslední minutě korigovala z penalty.
Branky: 20. Dvořák, 40. Vach, 49. Jiří Herzog, 63. Hasík, 81. Konárek – 44. Láf, 90. Kodada (pen.). Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 2:3. Diváci: 30.

STAŇKOV – H. ŽĎÁR 4:2 (1:0)
Hraničář se sice brzy ujal vedení, ale od té doby měli míč častěji na kopačkách hosté, kterým byl v závěru první půle vyloučený Jarkovský. Žďár dokázal i v oslabení vyrovnat, ale pak Staňkov třemi trefami v řadě strhl vydřené vítězství na svou stranu.
Branky: 4. J. Matuška, 57. Chodil, 79. Studnička, 81. Černoch – 54. Kos, 85. Hochmuth. Rozhodčí: Hešík. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (43. Jarkovský). Diváci: 50.