KUNŽAK – HALÁMKY 4:2 (2:1)
Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo, takže v Kunžaku panuje spokojenost pouze se ziskem tří bodů. Domácí už v 5. minutě vedli 2:0, ale pak se z trávníku vytratili a Halámky do přestávky snížily. Přes zjevné herní rezervy si však favorit i po přestávce udržoval náskok a duel dotáhl do vítězného konce.
„Hrajeme pod své možnosti a přístup některých hráčů není optimální. Pokud by to mělo pokračovat, náš náskok na čele se rychle rozplyne,“ nešetřil kritikou trenér Kunžaku Miroslav Zeman.
Branky: Hudziec, Eichler, Rigo ml., Vilímek – L. Slavík, Trsek. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

Č. VELENICE – HRANICE 4:1 (2:0)
Prvních dvacet minut přineslo vcelku vyrovnaný boj, s přibývajícím časem se však začali prosazovat hráči Lokomotivy a do přestávky si vytvořili dvoubrankové vedení. Výrazná převaha domácích pokračovala i po změně stran a Hranice se ve slušně hraném střetnutí dočkaly čestného úspěchu až v závěru, kdy po trestném kopu skórovaly ze skrumáže před brankou.
Branky: Banašík, Sokol, Bambule, F. Dvořák – Hasík. Rozhodčí: Rous. Bez karet. Diváci: 80.

SUCHDOL B – STAŇKOV 1:1 (1:0)
Více střeleckých příležitostí si v úvodním dějství vypracovali domácí hráči, ale do černého se dokázali trefit pouze jednou, když F. Rácik proměnil pokutový kop. Staňkovský celek srovnal krok hned po přestávce také z penalty a přestože byl v dalším průběhu aktivnější, skóre se už neměnilo a zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.
Branky: 13. F. Rácik (pen.) – 47. Chodil (pen.). Rozhodčí: Náprava. ŽK: 3:4. Diváci: 50.

JAROŠOV – Č. RUDOLEC 3:2 (2:1)
V neurovnaném ale bojovném střetnutí byl výsledek dlouho na vážkách. Jarošov o těsný náskok, který mu v první půli zajistil kanonýr Jan Musil, po přestávce přišel, přesto nakonec výhru strhl na svou stranu, když se deset minut před koncem trefil Zdeněk Musil. Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného hříšníka Zamazala.
Branky: J. Musil 2, Z. Musil – Pátek, Tepřík. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Zamazal). Diváci: 100.

H. ŽĎÁR – STRMILOV 3:1 (1:1)
Na úvodní zásah domácích v 15. minutě odpověděl Strmilov o pět minut později vyrovnávací trefou a pak si ještě dokázal vytvořit tři velké šance. Hosté s nimi však dobře nenaložili a po přestávce za to pykali. Horní Žďár vstřelil v 70. minutě druhý gól a jeho důležité vítězství pečetil pět minut před koncem Bitala.
Branky: Kalina, Bureš, Bitala – Cejpek. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:4. Diváci: 60.

STUDENÁ – ST. HOBZÍ 6:2 (3:1)
Domácí celek vedl už po čtyřech minutách 2:0 a po celý zápas vývoj kontroloval. Svůj den tentokrát neměl ostrostřelec Libor Dvořák, jenž sice jednou skóroval, ale několik samostatných úniků doslova zahodil. Konečný výsledek je pro hostující tým velmi krutý, neboť herně nebyl rozhodně horší.
Branky: Mitas 2, D. Adamec. Šimek, Dvořák, Hudínek – Andruch, Rokyta. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 2:1. Diváci: 70.

ČÍMĚŘ – STRÁŽ 1:1 (1:0)
První poločas proběhl v režii domácích, ve druhém byla zase o něco aktivnější Stráž. V 70. minutě měl za stavu 1:0 na kopačce rozhodnutí Láf, ale jeho střelu na poslední chvíli hostující zadáci vykopli z prázdné branky. O radost z vítězství připravil Číměř pět minut před koncem strážský Jan Kozel.
Branky: P. Mihula – Jan Kozel. Rozhodčí: Hešík. ŽK: 1:1. Diváci: 110.

PROGRAM 17. KOLA
Suchdol B – Kunžak (ne 17)
Staňkov – Horní Žďár (so 17)
Strmilov – Jarošov (so 17)
Č. Rudolec – Č. Velenice (so 17)
Hranice – Číměř (so 15.30)
Stráž – Studená (ne 16)
St. Hobzí – Halámky (ne 15)