CHLUM – STRÁŽ 1:2 (0:0)
Favorita utkání nezastihlo v kompletním složení ani v optimálním rozpoložení a přestože jeho hráči měli míč častěji v držení, žádné velké šance si nevytvořili. Stráž vsadila především na bojovnost, za což byla nakonec po zásluze odměněna dvěma trefami v poslední čtvrthodině utkání. Chlum stihl už jen v úplném závěru korigovat.
Branky: 90. Míka – 74. Z. Mládek, 83. Jan Rybecký. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

H. ŽĎÁR – HALÁMKY 1:3 (1:1)
Hosté nastoupili pouze o deseti, ale na hřišti to zpočátku nebylo znát a z penalty se ujali vedení. Horní Žďár však zabral a do přestávky se mu povedlo vyrovnat, když si jeden z obránců Halámek srazil míč do vlastní sítě. Po změně stran domácí celek stupňoval tlak, ale ten byl jalový a když hřiště zahalily černé mraky, přišel i definitivní zlom zápasu. Hosté po zbytečném oplácení dostali výhodu dalšího pokutového kopu, jímž nepohrdli. Cenné body pojistili ještě jedním gólem, když už dohrávali i bez vyloučeného brankáře Záviše, jenž hrál rukou mimo pokutové území.
Branky: vlastní – M. Slavík 2 (1x11), L. Slavík. Rozhodčí: Filo. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (83. Záviš). Diváci: 30.

STRMILOV – SUCHDOL B 3:0 (2:0)
Strmilovský tým se prezentoval kvalitním výkonem a soupeři nedal příliš možností pomýšlet na bodový zisk. Začátek duelu vyšel domácím fotbalistům znamenitě. Skóre otevřel už v 5. minutě z přímého kopu Dohnal a druhý gól přidal o osm minut později Ondřej Nečeda z penalty. Suchdol si mnoho šancí nevytvořil a nakonec ještě jednou kapituloval, když trvalou převahu Strmilova korunoval Dvořák.
Branky: Dohnal, O. Nečeda (11), Dvořák. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:1. Diváci: 90.

JAROŠOV – BŘILICE 1:2 (1:0)
Poslední tým tabulky odehrál s favoritem rovnocennou partii a ještě patnáct minut před koncem vedl. Jenže pak došlo k nedorozumění mezi brankářem a obráncem, čehož Břilice využily k vyrovnání a v 85. minutě potrestaly zbytečnou ztrátu míče ve středu hřiště. Za stavu 1:0 měl tři stoprocentní šance jarošovský Mynář, ale ani jednu nedokázal proměnit…
Branky: R. Petrů (11) – Redžepi, Kučera. Rozhodčí: Devera. ŽK: 4:1. Diváci: 60.

STUDENÁ – DEŠNÁ 5:1 (3:1)
Studená nastoupila poprvé na jaře kompletní a bylo to znát. Přestože už ve 3. minutě inkasovala, měla celý zápas plně pod kontrolou a především ve druhém dějství proti odevzdanému týmu Dešné domácí fotbalisté ještě celou řadu příležitostí zahodili.
Branky: Dvořák 2, Mitas 2, Lojka – Novotný. Rozhodčí: Janák. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

ST. HOBZÍ – HRANICE 3:0 (1:0)
Hráči Starého Hobzí prokázali větší touhu a chuť po vítězství a po zásluze získali tři body. V první půli však svou převahu dokázali přetavit pouze do jediného přesného zásahu, takže jim zatrnulo, když si dvě velké možnosti vytvořili i hosté z Hranic, kteří bojují o záchranu v přeboru. Po změně stran však domácí tým smůlu v koncovce přece jen protrhl a žádné drama tak nepřipustil.
Branky: Švarc, Bouda, Andruch. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

ST. HLÍNA – NOVOSEDLY 1:2 (0:1)
V místním derby se z cenného vítězství radovali poněkud nečekaně novosedelští fotbalisté, kteří se zaslouženě v prvním poločase ujali vedení. Stará Hlína postupně stupňovala tlak a povedlo se jí vyrovnat, ale poslední slovo měl v 75. minutě hostující Doktor, jenž proměnil rychlý brejk.
Branky: Šrom – Voldřich, Doktor. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:2. Diváci: 100.