Strmilovští trenéři mládeže uspořádali třídenní soustředění žáků, které vyvrcholilo turnajem. Na něj oddíl pozval malé fotbalisty z Jindřichova Hradce, Nové Bystřice, Nové Včelnice, Dačic a Kardašovy Řečice. Benjamínci měli po dlouhé koronavirové pauze konečně možnost opět si zahrát zápasy a změřit své fotbalové dovednosti. Zápal dětem rozhodně nechyběl a celá akce se vydařila na jedničku. Nejspokojenější nakonec navíc byli žáci pořádající Jiskry, kteří ve finále po velkém boji zdolali nejtěsnějším poměrem 1:0 Kardašovu Řečici a stali se vítězi kvalitně obsazeného turnaje.

Patronem akce byl herec Jakub Kohák, jehož do Strmilova pozval tamní akční spolek KRAFT. Známý šoumen, jehož proslavila role brankáře Karla v seriálu Okresní přebor, si i na strmilovském hřišti stoupl mezi tři tyče a malí fotbalisté měli možnost na něho kopat penalty, případně se role vyměnily.

„Pan Kohák byl po celý den velmi vtipný, děti bavil, fotil se s nimi a také předával pohár vítězům. Na závěr jsme s ním v klubovně uspořádali besedu pro veřejnost. Myslím, že nejen pro malé kluky to byl velký zážitek,“ podotkl Petr Vinkler ze strmilovského spolku KRAFT.