ČÍMĚŘ – BŘILICE 6:7 (5:3)
Raketový nástup domácích měl za následek, že už v 10. minutě vedli 4:0. jenže pak se dostavil jejich tradiční výpadek, po němž se hráči Břilic vrátili do zápasu a do kabin odcházeli s dvoubrankovým mankem, přičemž některé další velké šance ještě zahodili. Po změně stran už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Hosté během deseti minut vyrovnali a v dalším průběhu se dostali do vedení. Deset minut před koncem fotbalisté Číměře, jimž rychle ubývaly síly, sice srovnali na 6:6, ale poslední slovo měl jejich soupeř, který rozebral domácí obranu a zaznamenal vítězný gól.
„Hráčům chybí fyzička, netrénují a myslí si, že to půjde samo, což je samozřejmě blbost. Během zimní pauzy bude muset přijít nějaký radikální řez,“ podotkl rozmrzelý číměřský trenér František Adamec.
Branky: Láf 3, Nácar 2, Netrval – Vaníček 3, Holický 2, Vochoska, Rybár. Rozhodčí: Bartyzal. ŽK: 0:2. Diváci: 50.

STRÁŽ – Č. VELENICE 1:2 (0:1)
V první půli měli převahu hosté, ale výborně chytajícího strážského gólmana Kováře překonal až před přestávkou z bezprostřední blízkosti Sokol. Druhé dějství poznamenalo brzké vyloučení Zváry po dvou žlutých kartách, po němž se však domácí semkli, začali i v deseti hrát s lídrem naprosto vyrovnanou partii a po nádherném sólu Šetky vyrovnali. V době, kdy už duel směřoval k remíze, napřáhl k dalekonosné střele velenický obránce Srpek a míč proklouzl prokřehlému domácímu brankáři smolně do sítě.
Branky: 69. Šetka – 39. Sokol, 88. Srpek. Rozhodčí: Janák – Brož, Nikodým. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (50. Zvára). Diváci: 80.

HRANICE – HORNÍ ŽĎÁR 1:0 (1:0)
Dvacet úvodních minut měli domácí fotbalisté velký tlak a hodně šancí, ale trefit do černého se jim povedlo až ve 33. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Hasík. Po změně stran se hra vyrovnala a Žďár byl místy i lepší, ale jeho jinak šikovní útočníci se v koncovce prosadit nedokázali, takže druhý tým soutěže vítězství uhájil.
Branka: 33. Hasík. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

J. HRADEC B – JAROŠOV 0:1 (0:1)
Domácí nezačali vůbec dobře a po hrůzostrašných chybách v obraně hned v úvodu inkasovali, přičemž od většího přídělu je uchránil gólman Rešl. Hradec pak za pochodu přeskupil řady, což mužstvu výrazně prospělo a postupně získalo územní převahu, kterou si udržovalo až do konce. Z řady šancí se však neujala ani jediná, a tak se nakonec z těsné výhry radoval Jarošov, přestože dohrával bez vyloučeného Musila.
Branka: Bindr. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Musil). Diváci: 50.

STRMILOV – SUCHDOL B 2:0 (1:0)
Domácí měli během utkání mírnou převahu, která se v každém poločase jednou promítla i do skóre, takže si Strmilov nakonec připsal cenné tři body.
Branky: D. Hačka, vlastní. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

STAŇKOV – NOVOSEDLY 3:1 (1:0)
Hraničáři sice chyběl kanonýr Mutina, ale zastoupil jej Studnička, jenž dvěma trefami rozhodl o výhře domácích, která se však nerodila lehce. Na začátku druhé půle totiž Novosedly vyrovnaly a soupeře zatlačily, ale v klíčových momentech se vyznamenal gólman Novotný.
Branky: Studnička 2, Bednář – Poborský. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 3:3. Diváci: 40.

STUDENÁ – ST. HOBZÍ 4:2 (1:0)
Domácí, kteří se musejí dlouhodobě obejít bez pěti hráčů základní sestavy, se do soupeře od začátku pořádně zakousli a kromě vedoucího gólu ještě dvakrát orazítkovali tyč. Hosté sice nehráli vůbec špatný fotbal a ve středu hřiště byli místy i lepším týmem, Studená má však špílmachra Lojku, jenž společně s navrátilcem Šárou režíroval děj tohoto zápasu a oba se zapsali i do střelecké listiny.
Branky: Lojka 2, R. Šára, Adamovský – Malášek, M. Habr. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:3. Diváci: 80.