Do zápasu dvou týmů, které v úvodních dvou kolech juniorské ligy v kopané ještě neuhrály ani bod, šli Jihočeši na Střeleckém ostrově se třemi pendly z prvoligového áčka Halamou, Zebou a Řezníčkem. Baník nezůstal pozadu, ba naopak, na hřišti měl ze soupisky áčka hráčů hned celý půltucet (Bárta, Byrtus, Droppa, Holzer, Foltýn, Kaša).

První půle byla vyrovnaná, nicméně domácí byli dopředu pilnější, ale střely Bukiyi i Radoucha brankář Bárta zlikvidoval. Druhou půli začali lépe hosté, jimž se v 54. min. povedlo soupeře přečíslit a Kundrátek zakončil v dobré pozici tvrdou střelou, pálil však jen do boční sítě. Baníkovci i dál byli aktivnější, mušku přesnou však neměli. V 66. min. na druhé straně Cihláře vychytal Bárta, v té druhé ze dvou nastavených minut však Vaněk pohotově rozhodl – 1:0!

Č. Budějovice – Ostrava 1:0 (0:0)

Branka: 90 +2. Vaněk. ŽK: A. Dvořák – Holzer, Droppa. Rozhodčí: Ochotnický – Zeman, Pečenka.

Dynamo: Rojík – P. Dvořák (79. A. Dvořák), Novotný, Halama, Kabele – Radouch (79. Sajtl), Kaladzyan (62. Slavík), Zeba, Bukiya (75. Repa) – Vaněk, Řezníček (62. Cihlář).