V sobotu je na programu šlágr, v němž druhý Kunžak přivítá vedoucí Jarošov (16)

SUCHDOL B – Č. VELENICE 1:2 (1:0)
Vitorazské derby přineslo v úvodním dějství aktivnější hru domácího celku, který se také po standardní situaci prostřednictvím Štěpánka jako první zapsal do střelecké listiny. Po obrátce se hrála vyrovnanější partie, v níž ovšem s přibývajícím časem došlo i na některé ostřejší zákroky. Bojovnější Lokomotiva z rychlého brejku srovnala a když už se zdálo, že si oba celky rozdělí po bodu za remízu, hostující Fiala po dalším rychlém výpadu v nastaveném čase zajistil Velenicím vítězství.
Branky: L. Štěpánek – Fiala 2. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 3:6. Diváci: 90. (mg)

STRÁŽ – KUNŽAK 1:3 (0:1)
Utkání přineslo poměrně hodně šancí na obou stranách, ale do černého se víckrát dokázali trefit hosté, které navíc několikrát podržel mladý gólman Janák. Rozhodující trefu, na níž už Stráž neměla sílu reagovat, přidal v 88. minutě po rychlém brejku důrazný útočník Schmirler.
Branky: 70. Vostrý – 47. a 88. Schmirler, 7. Rozporka. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 2:4. Diváci: 70. (šic)

Č. RUDOLEC – HALÁMKY 2:1 (2:0)
Od začátku se dlouhé minuty hrálo prakticky bez šancí, až v závěru poločasu domácí dvakrát zaútočili a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran průměrného a poměrně tvrdého duelu měli převahu fotbalisté Halámek, ale z několika možností dokázali vytěžit pouze snížení.
Branky: 38. Jahoda, 40. Pátek – 53. Trsek. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 3:3. Diváci: 30. (mě)

HRANICE – ST. HOBZÍ 1:3 (0:1)
Staré Hobzí, které do té doby nezískalo ani bod, překvapilo domácí fotbalisty aktivní hrou a v první půli se zaslouženě dostalo do vedení. Druhý poločas se sice Hranice snažily, na druhou trefu soupeře dokázaly rychle odpovědět, ale v době největšího tlaku v poslední minutě po hrubce inkasovali potřetí.
Branky: R. Herzog – Turoň, Lička, Andruch. Rozhodčí: Hešík. ŽK: 1:2. Diváci: 30. (her)

H. ŽĎÁR – JAROŠOV 3:2 (2:2)
Neuběhla ani půlhodina a favorit z Jarošova vedl po chybách domácí obrany 2:0. Jenže nováčkovi stačily dvě minuty a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Po změně stran se střetnutí proměnilo ve velký boj, který nakonec po rychlé učebnicové akci rozhodl Kos, čímž svému celku zajistil hodně nečekané body.
Branky: Matoušek, Bureš, Kos – J. Musil 2. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 3:4. Diváci: 70. (zw)

STRMILOV – STUDENÁ 2:4 (0:2)
Derby přilákalo na hřiště nováčka výtečnou návštěvu. Domácí však podali pouze průměrný výkon, který na kvalitního a důrazného protivníka nestačil, takže tři body nakonec po zásluze putovaly pod Javořici.
Branky: Dohnal 2 (jedna z 11) – Adamovský, Mitas, Dvořák, Bartoň. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 0:1. Diváci: 170. (ber)

STAŇKOV – ČÍMĚŘ 0:3 (0:1)
Konečný výsledek je pro Staňkov poměrně krutý. I když domácí nastoupili bez šesti obvyklých opor, až do 72. minuty, kdy podruhé inkasovali, drželi s Číměří krok. Zbytek zápasu už se pak nesl v režii vítězů, domácí promarnili největší šanci už v první půli, kdy za stavu 0:1 odmítl vyrovnání Mutina.
Branky: 8. Láf, 72. Záhorka, 86. Kodada. Rozhodčí: Nedvěd. ČK: 1:1 (50. Pipek – 72. Záhorka). Diváci: 50. (buš)