Na úplné dno klesl Jarošov, když v souboji týmů z konce tabulky doma prohrál s Hranicemi, které tak vůbec poprvé v sezoně naplno bodovaly. O víkendu je na programu ještě předehrávka 14. kola, pak už se fotbalisté uloží k „zimnímu spánku".

ST. HLÍNA – CHLUM 2:2 (0:2)
Lídr začal výborně, už ve 2. minutě se dostal do vedení a převahu v prvním poločase korunoval ještě jedním gólem. Po obrátce se však karta otočila, Stará Hlína se vybičovala k velkému výkonu a hosté najednou nevěděli, kam dřív skočit. Domácí tým nejprve z penalty snížil a osm minut před koncem díky Drábkovi zaslouženě vyrovnal.
Branky: 60. Kopet (11), 82. Drábek – 2. Matoušek, 15. Hájek. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (Čáp). Diváci: 50.

NOVOSEDLY – ST. HOBZÍ 2:4 (1:1)
Zpočátku aktivnější domácí fotbalisté vstřelili vedoucí gól už ve 4. minutě, ale pak se předháněli v zahazování šancí, když navíc dvakrát orazítkovali břevno. Staré Hobzí soupeře potrestalo a na začátku druhé půle otočilo skóre. Novosedly sice vyrovnaly, ale v závěru v rozmezí jediné minuty dvakrát inkasovaly a nezískaly tak ani bod.
Branky: Šmíd, Koudela – Lička 2, Švarc, Distel. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

STRMILOV – STRÁŽ 2:0 (2:0)
V chladném dušičkovém počasí se hrál jen průměrný fotbal. Strmilov zápas rozhodl na konci první půle, kdy oba své góly vtěsnal do tří minut. Po obrátce příliš pohledných akcí ani šancí k vidění nebylo, neboť hra se odvíjela především uprostřed hřiště.
Branky: 41. Nečeda (11), 43. J. Hanzal. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

H. ŽĎÁR – STUDENÁ 2:6 (0:4)
I když výsledek hovoří jednoznačně, hrál se poměrně vyrovnaný zápas. Horní Žďár však nezvládl závěr úvodního dějství, kdy během deseti minut dostal čtyři góly! Po obrátce sice domácí snížili na 2:4, ale Studená v závěru pojistila své vítězství dalšími dvěma trefami. V dresu hostů opět řádil Dvořák, který se trefil čtyřikrát a s 19 góly vede pořadí kanonýrů přeboru.
Branky: 51. a 64. Hudziec – 34., 38., 43. a 83. Dvořák, 40. D. Adamec, 85. Lindourek (11). Rozhodčí: Janák. ŽK: 2:0.Diváci: 30.

JAROŠOV – HRANICE 2:4 (1:1)
Bitvu posledních dvou týmů tabulky domácí tým nezvládl a umožnil soupeři radovat se z premiérového vítězství v sezoně. Jarošov sice nezačal špatně, dostal se do vedení, ale v dalších příležitostech jeho střelci selhali a hraničtí fotbalisté pak třemi góly v řadě, kdy trestali hrubé individuální chyby, otočili vývoj ve svůj prospěch. Domácí sice ještě zaznamenali kontaktní gól, ale po dalším kiksu inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto.
Branky: J. Petrů, Tuter – Dvořák 2, Kliment, Jiří Herzog. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 2:2. Diváci: 40.

BŘILICE – HALÁMKY 0:2 (0:1)
V první půli Slovan svého soupeře přehrál, ale v koncovce se mu vůbec nedařilo, a tak se hosté po ojedinělém útoku dostali do vedení. Krátce po změně stran Gráf přidal svůj druhý gól a břilickému celku se přes veškerou snahu s výsledkem už pohnout nepovedlo.
Branky: Gráf 2. Rozhodčí: Picka. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

SUCHDOL B – DEŠNÁ 8:0 (6:0)
Úvodních deset minuty bylo vyrovnaných, pak se domácí poprvé trefili a tím rozjeli nevídaný brankostroj, který jim do přestávky vynesl šest gólů a řadu dalších nevyužitých možností. Přestože Suchdol o přestávce prostřídal, co mohl, i tak odevzdanému soupeři zasadil ještě dvě rány.
Branky: Gorný 2 (1x11), Heřman 2, Vochozka, Š. Kubašta, Matouš (11), Durek. Rozhodčí: Vosejpka. ŽK: 1:1. Diváci: 50.