SUCHDOL B – DEŠNÁ 1:4 (1:1)

Suchdolská rezerva během úvodních dvaceti minut spálila tři vyložené šance, a tak se jako první do střelecké listiny zapsali hosté. Na jejich gól však ještě stačil odpovědět Imrich. Po změně stran se domácí opět nadechli k náporu, koncovka však tentokrát nebyla jejich předností. Dešná hodně sázela na rychlé brejky, které byly smrtící, a zásluhou toho si nakonec odvezla překvapivě všechny tři body.

Branky: Imrich – Novotný 2. Šteif, Adam. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 50.

HORNÍ ŽĎÁR – BŘILICE 0:3 (0:1)
Hostující celek vyhrál na žďárském trávníku zaslouženě, neboť si vytvořil přece jen více šancí než jejich soupeř, ale hlavně je dokázal proměňovat. V herně vyrovnané partii domácí hráči trefovali jen tyče.
Branky: M. Rybár, Z. Vaníček, Houdek. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:0. Diváci: 50.

NOVOSEDLY – STRMILOV 0:3 (0:1)
Fotbalisté Novosedel od počátku tahali za kratší konec. Jejich protivník se totiž prezentoval velmi dobrým výkonem a příkladně bojoval o každý míč. Domácí naproti tomu kazili přihrávky, jen velmi těžko se dostávali na dostřel strmilovské branky, a tak si nakonec zaslouženě připsali první porážku v sezoně.
Branky: Nečeda 2, Janák. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 1:0. Diváci: 90.

J. HRADEC B – STUDENÁ 7:1 (4:0)
Průběh a výsledek ovlivnily především dvě události. Hradeckou rezervu totiž dostal hned v první minutě do vedení Fiža a v 16. po faulu na Fučíka putoval nedobrovolně pod sprchy studenský Pelej. Domácí celek navíc dokázal uhlídat nebezpečného kanonýra Dvořáka, jenž se prosadil pouze z penalty, a tak bylo brzy jen otázkou času, jakým rozdílem zápas skončí. Střetnutí po dvou žlutých kartách nedohrál ani hradecký Cypra, ale ani to jeho rozjeté spoluhráče, kteří minulý týden nadělili Staňkovu ještě o gól víc, nepřibrzdilo.
Branky: Roštek 2 (2x11), Z. Kvitský 2, Fiža, Prokop, Fučík – Dvořák (11). Rozhodčí: Vican. ŽK: 5:1. ČK: 1:1 (Cypra – Pelej). Diváci: 30.

HRANICE – STARÁ HLÍNA 1:1 (0:0)
Během prvního poločasu se ani jeden ze soupeřů příliš k zakončení nedostal, neboť oba týmy hrály opatrně a vycházely ze zajištěné obrany. Do druhého dějství vstoupili aktivněji fotbalisté Staré Hlíny, ale vedoucí gól vsítil v 58. hranický Vach. V hektickém závěru domácí dohrávali pouze o deseti, neboť se jim zranil jeden z hráčů a už měli vyčerpaná všechna střídání. Hostující nováček se nakonec dočkal spravedlivé dělby bodů, když skóroval v 80. minutě po standardní situaci.
Branky: 58. Vach – 80. Kopet. Rozhodčí: Náprava. ŽK: 4:2. Diváci: 20.

STRÁŽ – STAŇKOV 5:2 (2:2)
Ke střetnutí tradičních rivalů nastoupil hostující tým s řadou starších hráčů, ale po standardkách vedl ve 21. minutě 2:0. O oba zásahy se postaral Brož, jenž nejprve dorážel trestný kop Mutiny a posléze z obdobné situace skóroval sám. Stráž zanedlouho snížila a těsně před přestávkou se zaskvěl její gólman Kovář, jenž Vonkovi ml. vyrazil penaltu. V ostře hraném utkání však domácí fotbalisté odpor soupeře definitivně zlomili až čtvrtou trefou v 80. minutě, na níž vzápětí navázal a vítězství pečetil čerstvý ženáč Břetislav Chovítek.
Branky: 25. a 61. (11) Jan Rybecký, 37. Starý, 80. D. Přílepek, 80. B. Chovítek – 7. a 21. Brož. Rozhodčí: Devera. ŽK: 5:5. Diváci: 100.

KUNŽAK – JAROŠOV 4:0 (1:0)
Výsledek je pro Jarošov za předvedený výkon poněkud krutý. V prvním poločase měli hosté více ze hry, ale bez vyložených brankových příležitostí. Kunžak šel do vedení z nenápadné akce, kdy Rigo z dálky přeloboval vyběhnutého gólmana. Po změně hostům začínaly postupně ubývat síly, Kunžak se celkem snadno dostával pohlednými akcemi za jejich obranu a další dva góly vstřelil prakticky do prázdné branky. V největší jarošovské šanci se ocitl Musil, ale vychytal jej gólman Janák a udržel tak čisté konto.
Branky: 30. Rigo, 55. Eichler, 63. Jakl, 76. Karpíšek. ŽK 2:3. ČK 0:1 (Musil). Diváci: 85.