Fotbalisté společného týmu Nové Bystřice a Číměře si v okresním přeboru mužů upevnili vedoucí příčku, když vysoko zvítězili na půdě nováčka z Kunžaku. V OS mužů sk. A si první místo udržel Horní Žďár, přestože měl volno, v béčku výborný start do sezony potvrdilo Staré Město, které si poradilo s Pečí. Nejvyšší víkendovou výhru zaznamenala Dešná, která deklasovala Horní Pěnu devíti góly.

OP mužů – 5. kolo
Popelín – Klikov 1:5 (1:1),
Stejskal – Mládek 3, Čapek 2.
Kunžak – N. Bystřice B/Číměř 2:6 (0:6),
Rigo, Ferdan (pen.) – Láf 2, Strejček, Kalvas, J. Drábik, Nižník.
Novosedly – Suchdol B 2:1 (1:0),
Poborský 2 – L. Štěpánek.
Staré Hobzí – Staňkov 5:2 (2:2),
Veverka 2, Lička, P. Zejda, Bican – Studnička, Pilař (pen.).
Halámky/Hranice – Strmilov 1:2 (0:2),
P. Novák – M. Novák, T. Dohnal.
Stráž – Studená 2:3 (1:1),
D. Vostrý, V Čurda – Josef Šimánek 3 (1 z penalty).
České Velenice – Stará Hlína 0:1 (0:1),
Šrom.

OS mužů sk. A – 3. kolo
Majdalena – Deštná 2:1 (0:1),
Šustek, R. Bezemek – Klokner.
Lodhéřov – Lomnice B 2:2 (1:1),
Lovětínský 2 – R. Němec, V. Nohava.
Nová Ves – Rapšach 1:3 (1:1),
Adensam – J. Kronika, P. Kronika, Gráf.
Plavsko – Buk 0:0.

OS mužů sk. B – 3. kolo
Dešná – Horní Pěna 9:0 (5:0),
Novotný 3, Ďurač 2, Coufal 2 (1 z pen.), Vařák 2.
Staré Město – Peč 2:0 (1:0),
Kos 2.
Třebětice B – Jarošov 2:2 (1:1),
M. Kelbler (pen.), Plachý – Waník, Strojek.
Slavonice B – Český Rudolec 0:4 (0:2),
Novák, Zamazal, Macků, Marek Hlaváček.
Cizkrajov – Nová Včelnice B 0:3 (0:2),
Zápotoka 2, Hulík.

OP mužů
1. N. Bystřice B/Číměř⋌ 5 4 1 0 19:6  13
2. Strmilov⋌ 5 4 0 1 16:6  12
3. Klikov⋌ 5 3 1 1 11:7  10
4. Studená⋌ 5 3 0 2 11:8   9
5. St. Hlína⋌ 5 3 0 2  7:7   9
6. Č.Velenice⋌ 5 2 1 2 13:14  7
7. Novosedly⋌ 5 2 1 2  5:7   7
8. Suchdol B⋌ 5 2 0 3  9:8   6
9. Stráž⋌ 5 2 0 3 10:10  6
10. Staňkov⋌ 5 2 0 3 12:16  6
11. Kunžak⋌ 5 2 0 3  7:13  6
12. Halámky/Hranice⋌ 5 1 2 2  8:8   5
13. St. Hobzí⋌ 5 1 0 4  8:13  3
14. Popelín⋌ 5 1 0 4  7:20  3

OS mužů sk. A
1. Horní Žďár⋌ 2 2 0 0 7:3  6
2. Lodhéřov⋌ 3 1 1 1 7:5  4
3. Lomnice B⋌ 2 1 1 0 6:3  4
4. Buk⋌ 3 1 1 1 6:3  4
5. Plavsko⋌ 3 1 1 1 5:4  4
6. Majdalena⋌ 2 1 1 0 5:4  4
7. Rapšach⋌ 2 1 0 1 4:5  3
8. Nová Ves⋌ 3 1 0 2 4:9  3
9. Lásenice⋌ 1 0 1 0 3:3  1
10. Deštná⋌ 3 0 0 3 3:11 0

OS mužů sk. B
1. St. Město⋌ 3 3 0 0  7:2  9
2. Č. Rudolec⋌ 3 2 1 0  7:2  7
3. N. Včelnice B⋌ 3 2 0 1 13:3  6
4. Peč⋌ 3 2 0 1  6:6  6
5. Dešná⋌ 3 2 0 1 14:11 6
6. Třebětice B⋌ 3 1 1 1  6:6  4
7. Jarošov⋌ 3 1 1 1  7:8  4
8. Cizkrajov⋌ 3 0 1 2  2:6  1
9. Slavonice B ⋌ 3 0 0 3  5:11 0
10. Horní Pěna⋌ 3 0 0 3  0:12 0