STUDENÁ – STAŇKOV 4:1 (2:0)
Úvod patřil domácímu celku, který se rychle ujal vedení, v první půli si však další šance vytvářel pouze Staňkov. Nedokázal ale žádnou proměnit, za což pykal v 37. minutě, kdy se do střelecké listiny podruhé zapsal tým od Javořice. Po změně stran přinesly definitivní zlom dvě slepené trefy Dvořáka, po nichž už byli pány na hřišti fotbalisté Studené.
„Hosté vstřelili čestný gól až v nastavení, ale plně si jej zasloužili, protože předvedli velmi sympatický výkon," poznamenal činovník FK Studená Miloš Lindourek.
Branky: 55. a 58. Dvořák, 5. Lindourek, 37. D. Adamec – 91. Fleischman. Rozhodčí: M. Chvála. ŽK: 3:2. Diváci: 80.

KLIKOV – ST. HLÍNA 2:1 (1:0)
Blesk udeřil hned v první minutě, ale pak se hrálo podle not hostujícího mužstva, které nastřelilo břevno a dvakrát jeho hráče v jasné pozici vychytal brankář Wollner. Po hodině hry zvýšil klikovské vedení Plucar, ale domácí se radovali jen tři minuty, po nichž zápas zdramatizoval Hadač z pokutového kopu. Stará Hlína se dál hnala za vyrovnáním, ale její protivník nakonec těsnou výhru uhájil.
„Musím uznat, že hosté byli hlavně od momentu, kdy proměnili penaltu, lepší. Pro nás je to vydřené vítězství," konstatoval Václav Bednář, člen výboru klikovského Blesku.
Branky: 1. Podojil, 61. Plucar – 64. Hadač (pen.). Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:1. Diváci: 65.

STRMILOV – ST. HOBZÍ 2:2 (0:1)
Konečný výsledek přesně odráží dění na hrací ploše. Zkraje se více dařilo Starému Hobzí, které ve 23. minutě poslal po zaváhání domácího gólmana do vedení Lička. O sedm minut později navíc hosté pohrdli možností zvýšit náskok, když zahodili penaltu. Do druhé půle lépe vstoupil Strmilov, vyrovnal z pokutového kopu a přesně po hodině hry přidal druhý zásah Přibyl. Spravedlivou dělbu bodů zařídil v 68. minutě Malášek.
„V závěru jsme soupeře zatlačili, ale kýženou vítěznou branku se nám vsítit nepovedlo," litoval Vlastimil Lehejček, trenér Strmilova.
Branky: 51. O. Nečeda (pen.), 60. O. Přibyl ml. – 23. Lička, 68. Malášek. Rozhodčí: Jann. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

SUCHDOL B – K. ŘEČICE B 6:1 (2:0)
U Lužnice se od začátku až do konce hrála partie, v níž jednoznačně dominovali domácí fotbalisté. Ti vedli v 8. minutě už 2:0, ale další branky si schovali až na druhé dějství. Střelecky znovu exceloval Štěpán Kubašta, jenž se trefil čtyřikrát a minimálně stejný počet příležitostí ještě zahodil.
„Při vší úctě k Řečici musím konstatovat, že to byl nejslabší tým, který se u nás v této sezoně představil," zmínil trenér suchdolského béčka Václav Sokolík.
Branky: 2., 55., 64. a 79. Š. Kubašta, 8. Kollmann, 71. Matějček (pen.) – 87. F. Markes. Rozhodčí: Chlaň. Bez karet. Diváci: 40.

NOVOSEDLY – SLAVONICE 1:5 (0:2)
Souboj Novosedel, jimž před zápasem patřila druhá příčka tabulky, s lídrem přeboru žádné drama nepřinesl.
„Slavoničtí nenechali o svých kvalitách nikoho na pochybách. Je třeba jim pogratulovat, jsou fotbalově skutečně o třídu výš," nehledal žádné výmluvy trenér Novosedel Pavel Nagy.
Jeho tým od začátku čelil velkému tlaku soupeře, který už ve 12. minutě vyústil do dvoubrankového vedení. Novosedelští sice nesložili zbraně, snažili se o ofenzivní fotbal, ale při tutovce Kreima v závěru první půle vyhlavičkoval míč směřující do opuštěné branky hostující stoper. Po obrátce Slavonice postupně navýšily vedení až na 5:0, teprve pak se dočkali i domácí.
„Nejkrásnější gól utkání jsme si jako útěchu pro sebe schovali my. Neumann z rozehrávky na půlící čáře napálil balon, který skončil pod břevnem překvapeného slavonického brankáře," přiblížil tento moment Pavel Nagy.
Branky: 85. Neumann – 10. a 60. Peschel, 12. a 69. D. Bártů, 82. M. Bodlák. Rozhodčí: Kuneš. Bez karet. Diváci: 60.

ČÍMĚŘ – POPELÍN 3:0 (1:0)
Domácí fotbalisté měli celý zápas více ze hry, ale převahu v úvodní pětačtyřicetiminutovce vyjádřili pouze jediným gólem. Ve stejném duchu probíhal i druhý poločas, v němž Číměř po obléhání popelínské svatyně sice přidala další dvě trefy, ale další šance spálila buď vlastní zbrklostí, nebo přičiněním výborně chytajícího hostujícího brankáře Kadlece.
„Popelín hrozil pouze z brejků zásluhou Pacholíka, který byl jediným nebezpečným hráčem soupeře. Pro nás je to hodně důležité vítězství," radoval se František Adamec, kouč Číměře.
Branky: 31. a 51. Záhorka, 75. Havel. Rozhodčí: Janák st. ŽK: 2:0. Diváci: 60.

STRÁŽ – DEŠNÁ 3:1 (0:1)
První půle vyzněla pro sympaticky hrající Dešnou, která se po rychlé brance Moronga dostala do vedení a několik dalších šancí jí zneškodnil výborný Jedlička v domácí brance. Trápení Stráže ukončila vyrovnávací trefa Jakuba Jančury v 50. minutě, po níž jeho tým zcela ovládl dění na hřišti a po zásluze si dokráčel pro tři body. Za zmínku stojí gól Zdeňka Mládka v 76. minutě, jenž se po přetaženém centru Koudelky trefil výstavním halfvolejem.
„V našem dresu nastoupilo několik nedoléčených hráčů, aby v důležitém souboji mužstvu pomohli, za což jim patří poděkování," podotkl předseda strážského oddílu kopané Vlastimil Šicner.
Branky: 65. (pen.) a 76. Z. Mládek, 50. J. Jančura – 6. Morong. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 1:2. Diváci: 60.