Roli favorita potvrdil vedoucí Chlum, i když na půdě Halámek to neměl jednoduché. První bod v sezoně získaly poslední Hranice po bezbrankové remíze v Dešné.

HALÁMKY – CHLUM 0:2 (0:1)
Domácí tým nastoupil bez dvou klíčových hráčů M. Slavíka a Gráfa, což se na jeho herním projevu podepsalo, přesto dokázal favorita soutěže potrápit. Chlum se ujal vedení v první půli po rohovém kopu, když se prosadil jeho kanonýr Hájek, definitivní pečeť vítězství pak přidal v 83. minutě z penalty.
Branky: Hájek, Hešík (11). Rozhodčí: Hanes. ŽK: 1:2. Diváci: 20.

ST. HLÍNA – SUCHDOL B 2:1 (0:0)
První půle svižně hraného utkání branky nenabídla, přestože si oba celky šance vytvořit dokázaly. O osudu zápasu rozhodl povedený nástup Staré Hlíny do druhého dějství, kdy Puhlovský v rozmezí dvou minut vstřelil dva góly. Pak až do konce diktoval tempo Suchdol, ale z převahy vytěžil pouze jedinou trefu.
Branky: 47. a 49. Puhlovský – 70. Soudek. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 3:1. Diváci: 70.

STRÁŽ – ST. HOBZÍ 0:1 (0:0)
Stráž měla po celé utkání zřetelnou převahu, ale pozornou obranu hostů v čele s výborným gólmanem Šívrem překonat nedokázala. Největší šanci spálil v 70. minutě Koudela a Staré Hobzí hned z protiútoku rozhodlo, když centr Distla usměrnil do sítě přesnou hlavičkou Pelán. V závěru ještě domácí Petr Přílepek nastřelil tyč.
Branka: 71. Pelán. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

NOVOSEDLY – STUDENÁ 1:3 (0:1)
Rychlý, bojovný a herně vyrovnaný zápas rozhodla lepší produktivita Studené, tedy přesněji řečeno představení jejího elitního střelce Libora Dvořáka. Ten novosedelským fotbalistům udělil lekci z produktivity a hattrickem po rychlých brejcích rozhodl o vítězství svého celku.
Branky: Melichar – Dvořák 3. Rozhodčí: Jann. ŽK: 3:1. Diváci: 60.

BŘILICE – H. ŽĎÁR 4:0 (3:0)
Utkání se neslo zcela v režii domácího mužstva, které poprvé udeřilo v 17. minutě. Do přestávky Břilice přidaly další dva přesné zásahy a o vítězi duelu nebylo pochyb, zvlášť když Horní Žďár branku soupeře prakticky neohrozil. V dresu Slovanu zářil hlavně Z. Vaníček, který třemi góly potvrdil pověst kanonýra.
Branky: Z. Vaníček 3, Matoušek. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 0:2. Diváci: 60.

STRMILOV – JAROŠOV 1:1 (0:1)
Domácí fotbalisty v poslední době trápí mizerná koncovka, což potvrdili i v místním derby proti Jarošovu. Hosté navíc dokázali v úvodní pětačtyřicetiminutovce potrestat individuální chybu soupeře a nejtěsnější náskok úporně bránili až do 75. minuty, kdy Strmilov dokázal z celé řady šancí aspoň vyrovnat.
Branky: D. Hanzal – Stejskal. Rozhodčí: Janák. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

DEŠNÁ – HRANICE 0:0
Za prvních patnáct minut si Dešná vytvořila čtyři velké příležitosti, ale domácím střelcům chybělo v koncovce více klidu. V podobném duchu se nesl i další průběh, Dešná měla převahu a šance, ale střelecké trápení nebralo konce, a tak Hranice nakonec ubránily první bod v sezoně.
Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:4. Diváci: 50.