Tři velice cenné body vybojoval Jindřichův Hradec na píseckém umělém trávníku v souboji s tamním posíleným béčkem a pojistili si třetí místo. Další ztrátu zaznamenaly Dačice, které na svém stadionu podlehly Jankovu a znovu klesly až na dno tabulky.

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ

ŽELEČ – TŘEBOŇ 3:2 (1:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (2. místo): „V Želči jsme předvedli nejhorší podzimní výkon. Nastoupili jsme sice v poslepované sestavě, v níž chyběli především tři stabilní obránci, ale i tak jsme chtěli a měli bodovat. Hrubé chyby v defenzivě a nezodpovědnost nás však připravily o lepší výsledek. Zásluhou Rossmanna jsme se v 12. minutě dostali do vedení, ale domácí o pět minut později vyrovnali. A to je ještě minimálně čtyřikrát vychytal brankář Jakub Skála. Brzy po obrátce přidala Želeč po střele z hodně velké dálky druhý gól, na který však stačil v 56. minutě odpovědět Kladenský. V nastavení jsme však vyrobili další minelu, která se v této fázi utkání prostě nemůže stát. Dva domácí hráči šli de facto sami na branku a rozhodli. V pátek od 18 hodin hostíme Čimelice a potřebujeme se dát dohromady především po zdravotní stránce. Nyní už jsme totiž zase ve fázi, kdy máme hodně rozsáhlou marodku a nebýt možnosti střídavých startů, jen těžko bychom dávali sestavu dohromady."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Holý, Šafránek, Bednář, Diviš – K. Benhák, Havlík, Kido, Kladenský (76. Kučera) – Rossmann, Maxa. Trenér: Marcel Tomášek.

PÍSEK B – J. HRADEC 0:1 (0:1)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (3.): „Do utkání jsme vstoupili velice aktivně. Tak, jak jsme chtěli. Písek jsme od začátku přehrávali a vytvořili si několik zajímavých možností. Vyústěním našeho trvalejšího náporu byl vedoucí gól, který zaznamenal těsně před odchodem do kabin Koutný. Druhá půle vypadala dlouho stejně. Měli jsme šance zápas definitně rozhodnout, ale Kapias a po něm i Horka stoprocentní možnosti promarnili. Tím jsme si zbytečně zkomplikovali situaci, protože soupeř vycítil šanci a v posledních dvaceti minutách nás přitlačil. Do žádné velké příležitosti jsme jej však nepustili a odvezli si tak zasloužené vítězství. Nyní nás čeká další velmi těžký souboj v Kaplici, která je na svém hřišti zatím stoprocentní."

FK J. HRADEC 1910 B
Hulík – M. Šenkýř, Císař, Novotný, Šahajda – Pösinger, Beránek, O. Černoch, Koutný – Kapias (85. Kučera), Horka. Trenér: Marek Černoch.

DAČICE – JANKOV 2:3 (1:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (16.): „Hosté se hned z první akce ve 4. minutě ujali vedení, což nám pochopitelně neprospělo, ale v 18. minutě se nám po šťastné teči povedlo zásluhou Habra srovnat krok. Pak se hrál vyrovnaný duel, který se povětšinou odvíjel mezi šestnáctkami. Hosté výborně pokryli oba naše útočné hroty Tomana se Štolbou, takže ti se do koncovky nedostávali. Pokoušeli jsme se tedy o střelbu ze střední vzdálenosti. Jedna taková z hranice velkého vápna výborně sedla Brandlovi, ale hostující brankář převedl parádní zákrok. Po obrátce jsme sice působili aktivnějším dojmem, ale Jankov hrozil nebezpečnými protiútoky, z nichž dva k naší smůle dokázal zužitkovat. Habr pak ještě svou druhou trefou snížil a mohli jsme dokonce i vyrovnat, ale Toman spálil obrovskou možnost. Nevyhrál lepší, ale produktivnější manšaft, který se na nás zároveň takticky velmi dobře připravil. V sobotu hrajeme v Dražicích, které sice už nejsou tím, čím byly v minulých sezonách, ale to my, bohužel, také ne. Pokusíme se odvést poctivý výkon a uvidíme, na co to bude stačit."

T. Ferdan – Nosek, Celý, Habr, Grün – Frühauf, Brandl, Krtek (70. Točík), Vacuška – Toman, Štolba. Trenér: Tomáš Krejča.

I. A TŘÍDA MUŽŮ SK. B

J. HRADEC B – CHÝNOV 3:4 (2:2)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (9. místo): „Začali jsme aktivně a v 9. minutě měl na kopačce první gól Kvitský, který však tuto šanci neproměnil. Vynahradil si to však o tři minuty později, kdy zaznamenal úvodní trefu. Vzápětí jsme však vyrobili hrubou chybu a hosté toho využili k vyrovnání. Ve 20. minutě nás po přihrávce Michala Völfla poslal znovu do vedení jeho bratr Pavel, ale pak jsme opakovaně chybovali a hosté po sólu srovnali krok. I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Ve 49. minutě Šimánek krásně uvolnil Beneše, který obešel i brankáře a přidal třetí zásah. Bohužel, v 58. minutě následovalo další naše zaváhání, po němž jsme Chýnovu darovali penaltu a bylo to 3:3. Aby toho nebylo dost, vypili jsme si kalich hořkosti až do dna, neboť v 70. minutě hosté tečovanou střelou přetočili skóre na svou stranu. Ve zbývajícím čase už se nám vyrovnat nepodařilo, přestože jsme herně byli lepší. Soupeři jsme tři góly dali zadarmo. Dovolte mi ještě poděkovat všem třem rozhodčím, kteří tento duel řídili objektivně a nikomu nenadržovali."

Rešl – Blažek, Rejthar, Roštek (65. Strejček), Stejskal – Petráš, Šimánek, M. Völfel, P. Völfel – Kvitský (75. Cettl), Beneš.