Po něm vyvstala otázka, zda má vůbec smysl sport na této amatérské úrovni provozovat. Pokud si hráči neváží zdraví protivníka a vzájemná úcta je jim cizí, neměli by fotbalový dres vůbec oblékat.

Č. RUDOLEC – JAROŠOV 1:2 (1:2)
Takhle by fotbal rozhodně vypadat neměl! Od začátku až do konce měli hráči obou týmů před očima rudo, zápas se nesl v duchu záludných faulů, okopávání, zdržování a protestů. Atmosféra by se dala krájet, na hřiště musela dokonce záchranka! Sudí Nejezchleb nakonec rozdal 15 žlutých a 3 červené karty! Když už se chvílemi přece jen hrál fotbal, aktivnější byli domácí, kteří třikrát nastřelili tyč a řadu dalších možností trestuhodně spálili. Jarošov měl prakticky pouze dvě šance a obě využil.
Branky: 19. Zamazal – 9. J. Musil, 40. Tobiáš. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 8:7. ČK: 2:1 (Lovětínský, Zamazal – Blažek). Diváci: 100. (mě)

HRANICE – Č. VELENICE 3:5 (1:0)
Už ve 4. minutě poslal domácí do vedení krásnou střelou k tyči Jan Herzog a hosté v první půli marně hledali střeleckou formu. Hranice vydržely s favoritem držet krok hodinu, pak jim však začaly docházet síly a Lokomotiva třemi góly v rozmezí 18 minut otočila skóre. Z konceptu její hráče nevyvedl ani kontaktní gól domácích, naopak dalšími dvěma trefami rozhodli o svém zaslouženém vítězství.
Branky: Jan Herzog, Sobotka, Stiskala – Fiala 2, Bittengel, Kopecký, Candra (11). Rozhodčí: Hešík. ŽK: 2:2. Diváci: 40. (her)

STRMILOV – HORNÍ ŽĎÁR 1:0 (0:0)
Střetnutí nováčků přeboru přineslo před výtečnou diváckou kulisou vyrovnanou partii se šťastnějším koncem pro domácí tým, který o zisku tří bodů rozhodl jedinou trefou deset minut před koncem.
Branka: Janák. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 2:2. Diváci: 150. (ber)

ST. HOBZÍ – STUDENÁ 1:4 (1:2)
Na šance se nehraje, to už nějaký čas vědí ve Starém Hobzí. V herně vyrovnaném utkání si jich domácí celek dokázal vypracovat víc než soupeř, ale s koncovkou je v letošní sezoně na štítu. Studená své příležitosti využívala, proto se nakonec radovala z bodového zisku.
Branky: Klepáček – Dvořák 2, Bartoň, Mitas. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 2:2. Diváci: 50. (fa)

STRÁŽ – ČÍMĚŘ 6:1 (4:0)
Před pěknou návštěvou domácí rozhodli o své výhře již do přestávky, kdy se trefili hned čtyřikrát. Číměř po změně stran viditelně přidala, přestože od 60. minuty hrála pouze v deseti, když odstoupil zraněný Záhorka a hosté neměli hráče na střídání. Z aktivity Číměře však vzešel pouze jediný gól, a tak Stráž v závěru svůj náskok ještě pojistila. V 62. minutě navíc její střelec Zdeněk Mládek zahodil penaltu, čímž odmítl hattrick.
Branky: 30. a 45. Z. Mládek, 24. J. Kozel, 32. Čurda, 73. Vostrý, 84. M. Kozel – 55. Vyhnánek. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 0:3. Diváci: 110. (šic)

HALÁMKY – KUNŽAK 1:3 (1:3)
Domácím se utkání nepovedlo, přestože je už v 5. minutě poslal Gráf do vedení. Favorit totiž dokázal ještě během první půle třemi zásahy skóre otočit, a přestože se Halámky po změně stran snažily, obrana Kunžaku pracovala zodpovědně.
Branky: 5. Gráf – 22. Distel, 25. Rozporka, 35. Schmirler. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:1. Diváci: 70. (saz)

STAŇKOV – SUCHDOL B 1:0 (0:0)
Oba týmy předváděly fotbal, který se musel divákům líbit. V poli byla hra vyrovnaná, ale více šancí ke skórování si vytvořili domácí hráči, když například Studnička šel během prvního poločasu třikrát sám na hostující branku. Brzy po změně stran poslal Staňkov do vedení Hešík, což ještě umocnilo snahu soupeře, ale suchdolské rezervě se nakonec vyrovnat nepodařilo.
Branka: 48. Hešík. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 2:3. Diváci: 60. (buš)

Okresní fotbalový přebor mužů, 3. kolo. Tabulka.