STRMILOV – STAŇKOV 1:2 (1:1)
Nováček hrál proti zkušenému týmu hostů vyrovnanou partii, ale na body nakonec nedosáhl, neboť Staňkov pět minut před koncem zaznamenal vítěznou trefu.
„Za výkon se stydět nemusím, hosté měli pouze více štěstí,“ konstatoval strmilovský kouč Milan Berka.
Branky: Janák – Studnička, Pipek. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 1:3. Diváci: 90. (ber)

STUDENÁ – KUNŽAK 2:2 (2:1)
Výkon aspiranta postupu zůstal pod Javořicí tak trochu za očekáváním. Studená doplatila na špatnou koncovku, přesto i v deseti sahala po třech bodech. Jenže v 75. minutě za stavu 2:2 sudí domácím neuznal podle všeho regulérní trefu.
„Byla to trochu fraška, protože gól byl naprosto jasný, což po utkání potvrdili i funkcionáři Kunžaku. Zápas sledovali i delegát a předseda okresního fotbalového svazu, ale vyhrát nám nebylo dopřáno,“ poznamenal rozmrzele Miloš Lindourek z domácího oddílu.
Branky: Mitas, Navrátil – Loukota, Winkler. Rozhodčí: Vican. ŽK: 4:5. ČK: 1:0 (Lojka). Diváci: 60. (lin)

HRANICE – HORNÍ ŽĎÁR 1:2 (1:1)
Úvod duelu se lépe vydařil hostujícímu nováčkovi, který se po chybě hranické obrany dostal v 10. minutě do vedení. Domácí se radovali v 19. minutě, kdy se po přímém kopu krásně trefil R. Herzog. Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný, v závěru však převzal aktivu Horní Žďár a Bitala mu v 89. minutě zajistil první vítězství v soutěži.
Branky: R. Herzog – Bureš, Bitala. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:2. Diváci: 40. (her)

Č. RUDOLEC – SUCHDOL B 1:4 (0:1)
Během úvodní pětačtyřicetiminutovky si ani jeden tým převahu nevytvořil, po změně stran už však na hrací ploše dominovali hosté, kteří se dokázali prosadit i střelecky, a zaslouženě si odvezli tři body.
Branky: 58. Kubec – 55. a 77. Soudek, 19. Ďoubal, 74. Gorný. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 2:2. Diváci: 30. (mě)

ST. HOBZÍ – Č. VELENICE 0:2 (0:2)
Lokomotiva předváděla pohledný fotbal a po první půli zaslouženě vedla o dva góly. Po změně stran se sice karta otočila, domácí výrazně zvýšili aktivitu i nasazení, ale proti zkušenému protivníkovi se trefit do černého nedokázali.
„Kluci se zejména ve druhé půli vypnuli k dobrému výkonu, ale branka soupeře pro nás byla jako zakletá,“ podotkl trenér Starého Hobzí Pavel Fabeš.
Branky: F. Dvořák, Kotrba. Rozhodčí: Maňhal. Bez karet. Diváci: 70. (fa)

STRÁŽ – JAROŠOV 1:8 (1:5)
Před velice slušnou návštěvou spustili hosté nevídaný brankostroj, kterému Stráž nedokázala čelit. Čtyři góly si připsal nestárnoucí Jiří Petrů, další hattrick pak ostrostřelec Jan Musil.
„A to ještě střídající dorostenecký gólman Karel Michal hodně nebezpečných střel pochytal,“ zmínil předseda Sokola Stráž Vlastimil Šicner.
Branky: 13. Z. Mládek – 4., 14., 65. a 85. J. Petrů, 15., 28. a 39. (11) J. Musil, 55. Z. Musil. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 1:1. Diváci: 120. (šic)

HALÁMKY – ČÍMĚŘ 3:0 (1:0)
Domácí hráči podali poctivý výkon, který byl po zásluze odměněn zaslouženým vítězstvím. V první půli byla hra ještě vcelku vyrovnaná, přesto Halámky kromě vedoucí trefy ve 40. minutě navíc zahodili pokutový kop (L. Slavík). Po změně stran však Číměř odpadla a toto dějství se prakticky celé odehrálo na jejich polovině hřiště.
Branky: 32. a 80. Gráf, 65. M. Slavík. Rozhodčí: Hešík. Bez karet. Diváci: 110.