Chýnov – J. Hradec 1:0 (1:0) – V zápasu průměrné úrovně byli hosté po celý zápas více než vyrovnaným soupeřem, ale mají stejně jako domácí celek velké problémy s koncovkou. Utkání tak rozhodla již druhá minuta hry, kdy po faulu na Valáška proměnil pokutový kop Hlinka. V 15. min. střílel nebezpečně ale těsně vedle hostující Moudrý, ve 26. střelu domácího Sokolta zneškodnil na brankové čáře hradecký brankář Hulík. V 65. min. domácí Pěknic trefil z úhlu tyč hostující branky, v 71. min. hostujícího Beneše vychytal v šanci nejlepší domácí hráč gólman Plachý.

ŽK: 0:1,
140 diváků,
sudí Reitinger,
rohy 5:9.

Kaplice – S. Ústí B 1:0 (1:0) – Lepší vstup do důležitého utkání si domácí ani nemohli přát, neboť již v 1. min. se ujali vedení, když přihrávku J. Šafránka nadvakrát zužitkoval Lesňák – 1:0. Hosté měli největší šanci prvního dějství v 19. min., kdy po dlouhém nákopu brankáře Variše přeloboval domácího gólmana Brůžek, avšak míč skončil nad břevnem. V úvodu druhého poločasu měli hosté další stoprocentní šanci, ale Líkař trestuhodně přestřelil. Na druhé straně šel sám na bránu Janura, jenž tísněn ani nezakončil. Hosté byli nejblíže vyrovnání osm minut před koncem po akci střídajících hráčů: nahrával Pěknice a zakončoval Švec, ale míč směřující do branky stačil vykopnout kaplický obránce J. Šafránek.

Vodňany – Bavorovice 2:0 (2:0) – V utkání mužstev ze spodní části tabulky byli domácí lepší zejména v prvním poločase, kdy také rozhodli o své výhře. Již v první minutě obešel Machnyk dva protihráče a tečovanou střelou z velkého vápna zajistil domácím vedení – 1:0. V 19. min. unikl po pravé straně domácí Štěch a nezištnou zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování opět Machnyka – 2:0. Domácí se spokojili s dvoubrankovým vedením a protože hosté nic nevymysleli, skončilo utkání zaslouženým vítězstvím Vodňan.

Písek B – Hluboká 5:0 (2:0) – Hluboká se v Písku představila jako mimořádně neškodný soubor, jehož sporadickým střeleckým pokusům navíc dokázal úspěšně čelit brankář Vršecký. Domácí tak mohli zcela opanovat vývoj sobotního zápasu a poklidně dojít k vítězství. Písek o svém vítězství rozhodl již během prvního poločasu, po kterém vedl dvoubrankovým rozdílem. Hattrickem se blýskl Šácha, po jedné brance přidali Hegenbart a Šafárik.

Prachatice – Čkyně 4:1 (1:0) – V okresním derby byli potřebnější hosté, neboť jsou v sestupem ohroženém pásmu. V lehkém tempu první části jen dvakrát vystřelil hlavou čkyňský Fleischmann vždy mimo. Ve 23. min. otevřel skóre domácí Košík po pasu od Granova – 1:0. Druhou střelu mu vytáhl nad Hoško zpod břevna. Po přestávce měli hosté lepší nástup – Košíkův lob přes brankáře ale šel mimo. Vzápětí byl sražen ve vápně Kováčik, jenž sám kopal penaltu, ale výborný Hoško míč vytěsnil na rohový kop. To povzbudilo hosty ke zvýšení tempa a v 56. min. Kuneš vyrovnal na 1:1. Teprve v závěrečných deseti minutách projevili větší zájem o body domácí hráči. Nejprve se prodribroval Kováčik – 2:1. Po chvíli Kaczko střílel k tyči na 3:1. A v úplném závěru utekl od půlící čáry Tesárek, který předal Košíkovi k uzavření skóre – 4:1.

Č. Krumlov – Dražice 4:0 (4:0) – První šanci měli ve 4. min. hosté, Novotný šel sám, ale Šiller ho vychytal. Pak se prosadili domácí. V 8. min. po Boháčově centru dal Beránek na 1:0, v 11. min. Vackův pas našel Peťuleho a ten zcela sám zvýšil na 2:0. Ve 27. min. stejný hráč u zadní tyče hlavou zužitkoval Boháčův centr na 3:0 a pouhé dvě minuty nato se odražený míč dostal opět k Peťulemu, který do prázdné branky upravil na 4:0. V 39. min. Sivák dal jesle protihráči a šel sám na branku, ale dražický gólman chytil. Ve druhém poločase už domácí hráli „údržbu“.

Jankov – Čížová 0:4 (0:1) – V první půli to byla vyrovnaná partie až do 38. minuty, kdy hosté vstřelili první gól. Trefil se Pichlík. Domácí poté přidali, ale hned v úvodní minutě druhého dějství dostali druhý gól od Miklavčiče, jenž z hranice velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Od té chvíle už na hřišti existovala jen Čížová. V 76. minutě poslal dezorientovaný domácí obránce Štěcha přesný pas na Rybáka, ten touto nabídkou nepohrdl a v pohodě překonal Hrubého v jankovské brance potřetí. Deset minut před koncem pečetil svým druhým gólem v zápase Pichlík na 0:4.

Milevsko – Týn 2:2 (0:1) – Domácí začali aktivněji. V 7. min. střelu Škuliny odvrátili zadáci hostů na roh, pak brankář chytil Kodadovu hlavu a ve 13. min. vyrazil šanci Jana Málka. Ve 27. min. Vakočovu hlavičku vykopl obránce z čáry a přišel trest – ve 29. min. dal Vojík po Plojharově přihrávce na 0:1. Po přestávce tlačili opět Milevští. Vakočovu střelu odvrátil Boček na roh a v 52. min. přišlo vyrovnání – Masopustův trestný kop vyrazil Švejda před sebe a Škulina dorazil. Už v 55. min. ale bylo 1:2, když po rohu zužitkoval šanci u zadní tyče Hrdina. Domácí vrhli vše do útoku a po šancích Masopusta a Janoucha i Kodadově břevnu v 87. min. přece jen přišlo vyrovnání. Po Janouchově rohu Masopust u tyče dal na 2:2. Ještě v 89. min. prudkou Bozděchovu střelu vyrazil dobrý brankář Švejda. Remíza je spravedlivá.