Č. VELENICE – BOROVANY 2:0 (0:0)
Mužstva si uvědomovala už nyní na konci podzimu, že se jedná o existenční duel. Boj lépe zvládl domácí celek, i když v prvních dvaceti minutách měly více ze hry Borovany. Své dvě šance nevyužily a poté byl jejich brankář vyloučen za hraní rukou mimo velké vápno. Od tohoto okamžiku začala mít domácí Lokomotiva navrch a zaslouženě získala tři body. Její výhra mohla být i vyšší. Hosté zápas dohráli v devíti, když druhou červenou kartu viděl v závěru hráč Calofrigu za hrubý faul zezadu na Michala Jabůrka.
Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (10. místo): „Několik hráčů nám opět chybělo, takže jsme ani v posledním podzimním utkání nebyli kompletní. Po červené kartě brankáře soupeře jsme přebrali iniciativu a zbytek první půle se převážně odehrával před brankou hostů, i když do přestávky ještě gól žádný nepadl. Do druhého poločasu jsme poslali Pavla Sokola, aby podpořil ofenzivu. Gólu jsme se dočkali, když náhradní brankář Borovan špatně vykopl a Jiří Kotrba mu míč mazáckým lobem poslal do sítě. Poté stejný hráč nahrál Romanu Mikudimovi, jenž nám bombou z voleje zajistil dvougólové vedení. Utkání se dohrávalo v naší režii, škoda jen, že jsme z dalších šancí již nedokázali navýšit brankový účet."
Branky: 55. Kotrba, 62. Mikudim. ČK: 0:2 (20. Janeček, 85. Tomášek). ŽK: 4:5. Rozhodčí: Křížek – Kořínek, Cigáň, 35 diváků.

SUCHDOL – D. BUKOVSKO 4:0 (4:0)
V Suchdolu nad Lužnicí se hrálo pouze 54 minut, pak rozhodčí zápas ukončil pro nedostatečný počet hráčů Dolního Bukovska, kteří v prvním poločasu dostali dvě červené karty a další se za rozhodnutého stavu takzvaně „hodili" marody.
Jindřich Jirousek, trenér Sokola Suchdol (5.): „Minulý zápas se nám nevyvedl, takže jsme si chtěli napravit reputaci. Uspěli jsme díky aktivnímu přístupu hned od začátku, což nám přineslo dvoubrankové vedení. Hosté, kteří byli v neúplné sestavě, vývoj neunesli. Postupně došlo k vyloučení dvou jejich hráčů. Přesilovku jsme využili dalšími dvěma trefami. Dolní Bukovsko má sice výborné fotbalisty, ale nedisciplinované. Touto cestou bych chtěl všem našim hráčům poděkovat za předváděné výkony v podzimní části."
Branky: 9. Štěpánek, 15. Bednář (pen.), 29. Krejčí, 38. J. Záruba. ČK: 0:2 (14. Klika, 26. Dušek). ŽK: 2:6. Rozhodčí: Votava – Weidenthalerová, Švec, 50 diváků.

K. ŘEČICE – LIŠOV 3:1 (1:1)
Favorizovaní hosté se brzy dostali do vedení a dlouho jim hřiště patřilo, náskok ovšem zvýšit nedokázali. Domácí celek postupně hru vyrovnal a v závěru první půle zásluhou Tomáše Dymáka srovnal i skóre na 1:1. Po změně stran už byla Řečice lepší a zaslouženě si připsala skalp těžkého protivníka.
Aleš Brunner, trenér Sokola Kardašova Řečice (8.): „Branka na konci první půle nám zvedla sebevědomí. Po obrátce jsme byli aktivnější, zjistili jsme, co na soupeře platí. Hosté znejistěli, začali být nervózní a z toho pramenil vedoucí gól střídajícího Stanislava Sedláčka. Závěrečný tlak Lišova přibrzdilo jeho dvojí vyloučení během jediné minuty. První bylo za druhou žlutou kartu, další červená karta rovnou za řeči. Tomáš Zavadil poté naše vítězství třetí brankou završil."
Branky: 44. Dymák, 73. Sedláček, 90. Zavadil – 6. Werner. ČK: 0:2 (85. J. Kandl, 85. Werner). ŽK: 2:4. Rozhodčí: Křížovský – Saidl, Koranda, 100 diváků.

N. VČELNICE – H. STROPNICE 3:0 (1:0)
Hostující outsider přijel bez hráčů na střídání a od úvodu se snažil o to, aby na hřišti lídra neutrpěl debakl. Domácí fotbalisté se těžko prosazovali, ale vítězství si připsali zcela v pohodě. První branku dal Dominik Tuček přesnou ranou bez přípravy po centru Marka Petráše. Po hodině hry se krásně trefil Stanislav Pacholík z dobrých dvaceti metrů. Konečnou podobu dal výsledku Zdeněk Didek, jenž byl vybídnut ke skórování Lubomírem Šlapanským, který po slalomu z vlastní půlky předložil autorovi gólu jasnou tutovku.
Libor Holec, asistent trenéra TJ Nová Včelnice (1.): „Od první do poslední minuty jsme dobývali branku hostů. Bylo to jako v házené, protože jsme neustále kroužili kolem jejich vápna. Vytvořili jsme si moře šancí, ale proměnili jen tři. Třikrát jsme navíc nastřelili břevno a další možnosti pochytal brankář Horní Stropnice."
Branky: 25. Tuček, 60. Pacholík, 86. Didek. Bez karet. Rozhodčí: Pícha – Blažek, Macháček, 70 diváků.

LOMNICE – OLEŠNICE 0:0
Lomnický Tatran s přibližujícím se koncem podzimu ztratil formu a nenašel ji ani v letošní derniéře, když byl nakonec rád za to, že doma s Olešnicí získal aspoň bodl.
Denisa Kroupová, vedoucí mužstva Tatranu Lomnice (3.): „Nebyla to moc pěkná podívaná, z obou stran všeobecná bída. My k zápasu přistoupili velice laxně, po celých devadesát minut to bylo z naší strany trápení. Nešly nám standardní situace, několikrát jsme propadli v obraně. Jsme rádi za zisk jednoho bodu. Teď má tým dvouměsíční přestávku, hráči si odpočinou a věříme, že do jarní přípravy už zase půjdou s potřebnou energií."
ŽK: 1:2. Rozhodčí: Novotný – Písek, Ernst, 70 diváků.

CHLUM – TŘEBĚTICE 3:1 (2:1)
V nijak pohledném střetnutí získala domácí Jiskra potřebné vítězství, protože byla produktivnější. Na straně Chlumu se dvakrát střelecky prosadil Zdeněk Vaníček, jenž se na podzim trefil celkem sedmkrát. Autor třebětického gólu Vojtěch Habr jich v první části sezony nasázel deset.
Karel Flaška, předseda Jiskry Chlum (11.): „Podařilo se nám navázat na solidní výkon z minulého kola v Dolním Bukovsku. Proti poměrně kvalitním Třeběticím jsme si po dobrém vstupu vypracovali nějaké šance. Po nějakých šedesáti minutách získali hosté převahu, ale byla taková bezzubá, do ničeho vážného jsme je nepustili. Celý náš tým zahrál na hranici svých možností. Pochvalu si zaslouží Miroslav Němeček, který se s rolí brankáře vypořádal docela slušně."
Jan Koutný, předseda Sokola Třebětice (6.): „Hřiště bylo dobře přichystané, ale fotbal postrádal přesnost z obou stran. Domácí tým využil nedůraz v naší obraně k vstřelení vedoucí branky, ale chvíli poté gólman Chlumu špatně odkopl míč, který se dostal k Vojtovi Habrovi, jenž vyrovnal. I potom pokračovala neatraktivní kopaná, jíž narušila jen druhá trefa domácích. Byl to gól do šatny, který se ukázal jako zlomový. O přestávce jsme museli dvakrát vynuceně střídat, když do branky šel kapitán Pavel Bastl. Těžko našemu mužstvu v druhé půli upřít snahu, ale někteří evidentně neměli svůj den, prostě nám to nešlo. Nevyrovnali bychom, i kdyby se hrálo do tmy. Pak jsme dostali z brejku třetí gól a náš zmar byl dokonán. Doufám, že na jaře začneme lépe, než jsme na podzim končili."
Branky: 22., 44. Vaníček, 80. Bednář – 25. V. Habr. ŽK: 6:1. Rozhodčí: Weidenthalerová – Votava, Filo.

BŘILICE – N. BYSTŘICE 1:1 (0:0)
Pouze tento zápas čtrnáctého kola se konal v neděli, kdy se rapidně zhoršilo počasí. Podle toho také vypadalo hřiště, na němž se i přes špatný stav hrál svěží fotbal. Více ze hry měl domácí Slovan, ale svoji převahu nezužitkoval. Hosté z mála vytěžili maximum, takže byli rádi za remízu, jež ovšem znamenala prohloubení jejich ztráty na vedoucí Novou Včelnici.
Zdeněk Steklý, předseda Jiskry Nová Bystřice (2.): „Mužstvo jelo pouze v jedenácti. Zápas všichni dohráli až do konce, i když na náročném terénu utrpěli nějaké šrámy. Nebylo to z naší strany úplně vydařené, zejména v první půli jsme byli pasivní, domácí celek nás jednoznačně přehrával, ale gól dal až na začátku druhé půle. My jsme vyrovnali šťastnou brankou Jiřího Havla, k němuž propadl výkop brankáře Štěpána Prince. Náš útočník využil své rychlosti, utekl obránci a samostatné sólo úspěšně zakončil. S výsledkem zápasu i s celým podzimem jsme spokojeni. Už teď myslíme na první kolo na jaře, v němž máme doma Včelnici, nad níž chceme vyhrát, aby neměla v kolonce porážek nulu."
Branky: 53. Skála – 82. Havel. ŽK: 1:4. Rozhodčí: V. Havlík – Ernst, Z. Havlík, 50 diváků.