STUDENÁ – BŘILICE 1:1 (1:0)
Vedoucí tým přeboru byl od počátku aktivnější, ale za celý poločas branku Studené vážněji neohrozil. Skóre tak po chybě gólmana otevřel domácí kanonýr Dvořák krásným lobem. A celek od Javořice měl i další možnosti, které si vypracoval po nebezpečných brejcích. Druhá část probíhala ve stejném duchu, pouze s tím rozdílem, že břiličtí fotbalisté potrestali zaváhání soupeře v defenzivě a srovnaly stav.
Branky: Dvořák – Tůma. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:3. Diváci: 60.

KLIKOV – ST. HOBZÍ 2:1 (1:1)
Hosté se po čtvrthodině dostali do vedení, ale Klikovu se hned po rozehrání povedlo vyrovnat. Druhý poločas se nesl v režii domácích fotbalistů, kteří o zisku tří bodů rozhodli v 75. minutě po střele Podojila ze třiceti metrů. Favorit se nadřel, ale jeho výhra je zasloužená.
Branky: 16. M. Rezek, 75. Podojil – 15. Lička. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 0:0. ČK: 1:0 (85. Zavadil). Diváci: 50.

POPELÍN – STRMILOV 2:2 (1:1)
Místní derby za pěkné divácké návštěvy se odehrávalo především mezi šestnáctkami, popřípadě se oba soupeři pokoušeli o nákopy za obranu. O něco fotbalovější Strmilov otevřel skóre hned na začátku, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Po změně stran se hra oboustranně přitvrdila, kontaktů přibývalo a fotbalovost se vytratila.
Branky: Doležal 2 – O. Přibyl ml. (11), J. Hanzal. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 3:0. ČK: 0:1 (J. Hanzal). Diváci: 80.

HRANICE – STRÁŽ 3:0 (1:0)
Už ve třetí minutě potrestal domácí Řežáb chybu strážské obrany a zajistil svému celku vedení. Hraničtí byli aktivnější, třikrát běželi sami na branku, ale do přestávky už se jim skórovat nepodařilo. Hned po obrátce hosté faulovali ve vápně Jakuba Macho a Jiří Herzog z penalty zvýšil. Poté se Stráž snažila nepříznivý vývoj zlomit, měla několik příležitostí, ale proměnit je nedokázala a naopak v závěru ještě jednou inkasovala.
Branky: Řežáb 2, Jiří Herzog (11). Rozhodčí: Bicek. ŽK: 0:1. Diváci: 20.

ST. HLÍNA – K. ŘEČICE B 1:3 (0:3)
Vývoj střetnutí ovlivnil začátek, kdy si hosté během pěti minut vytvořili dvoubrankový náskok. Na hráče Staré Hlíny tím padla deka a v prvním poločase kapitulovali ještě jednou. Osmělili se až po přestávce, kdy přidali na důrazu, výsledkem jejich snažení byl však pouze jediný gól.
Branky: 60. T. Pfeifer – 4. Nový, 5. Smrž, 45. Kupka. Rozhodčí: Švec. Bez karet. Diváci: 40.

HALÁMKY – NOVOSEDLY 1:2 (0:1)
Ve vyrovnané první půli se Novosedly prosadily až v samotném závěru trefou do šatny. Fotbalistům Halámek se povedl nástup do druhého dějství a zásluhou Gráfa srovnali stav. Vzápětí dopravili míč do sítě podruhé, ale sudí gól kvůli domnělému ofsajdu neuznal. Domácí v závěru vyostřeného duelu hrubě chybovali, jejich soupeř se dostal do rychlého úniku a vstřelil vítězný gól.
Branky: Gráf – Hladílek 2. Rozhodčí: Bartyzal. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

SUCHDOL B – DEŠNÁ 1:0 (0:0)
Férově vedený duel nabídl pohledný fotbal a více příležitostí hráčů suchdolské rezervy, kteří je však všechny spálili. Dešná těžila zejména z brejků, ale v koncovce se jí také nedařilo. Rozhodnutí padlo v 70. minutě, kdy po závaru před brankou zahráli hosté rukou a Filip Rácik svému týmu z pokutového kopu zajistil důležité vítězství.
Branka: 70. F. Rácik (11). Rozhodčí: Valeš. Diváci: 55.

Dohrávka 16. kola
STUDENÁ – HRANICE 4:0 (1:0)
Vítězství Studené se nerodilo snadno, ačkoliv výsledek hovoří jinak. Klid do jejích řad vnesl až těsně před přestávkou parádně provedeným přímým kopem Dvořák. Domácí útočné torpédo řádilo hlavně ve druhém poločase, kdy se postaralo o další tři trefy do hranické sítě a studenský tým si pak na těžkém terénu už v klidu dokráčel pro povinné body.
Branky: Dvořák 4. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 1:0. Diváci: 50.