DEŠNÁ – KLIKOV 2:0 (0:0)
Favorizovaný Klikov byl sice fotbalovější, ale nedokázal proměňovat šance, což měl na svědomí i výborně chytající domácí brankář Chvátal. Dešná podnikala nebezpečné rychlé brejky a hned po změně stran se ujala vedení zásluhou Milana Novotného, který vítězství pro své barvy definitivně pojistil pět minut před koncem.
Branky: 46. a 85. Novotný. Rozhodčí: Janák. ŽK: 3:0. Diváci: 20.

STRMILOV – SUCHDOL B 4:1 (2:0)
Cestu za zaslouženým vítězstvím odstartoval ve 12. minutě Kubíček z penalty a když zanedlouho domácí fotbalisté přidali druhou trefu, vypadalo to na brankové hody. Jenže Strmilov pak ve své snaze poněkud polevil a suchdolský celek dokázal po změně stran snížit na 2:1. V nevlídném počasí se však domácí střelci nakonec probudili a dalšími dvěma góly žádné drama nepřipustili.
Branky: 12. (11) a 68. Kubíček, 18. Lehejček, 74. Janák – 57. Kollmann. Rozhodčí: Maňhal. Bez karet. Diváci: 70.

ST. HLÍNA – HALÁMKY 4:1 (1:0)
Dvacet minut se odehrávala vyrovnaná partie, pak domácí tým převzal otěže, ale dlouho se nemohl prosadit. Povedlo se mu to až ve 36. minutě zásluhou Šroma. Hned po změně stran Starou Hlínu uklidnil druhým zásahem Marek, který pak přidal ještě jednu trefu, ale jinak byl hlavním spalovačem domácích šancí. Halámkám svitla naděje v 71. minutě, jenže o chvilku později si hosté dali vlastní gól a bylo definitivně rozhodnuto.
Branky: 47. a 62. Marek, 36. Šrom, 74. vlastní – 71. M. Slavík. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (Šimkovský). Diváci: 50.

NOVOSEDLY – ST. HOBZÍ 1:0 (0:0)
Na velice těžkém terénu se hrál poměrně svižný fotbal, ale bez výraznějších příležitostí na obou stranách. Světlým okamžikem tak byl pouze vítězný gól matadora Poborského, který se trefil deset minut před koncem z trestného kopu. Oba celky se snažily, ale stav hřiště ve velice korektně vedeném duelu příliš kombinačních akcí neumožňoval.
Branka: 80. Poborský. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

BŘILICE – STRÁŽ 4:0 (3:0)
Lídr přeboru neponechal nic náhodě a o své výhře rozhodl už v prvním poločase, kdy z řady šancí tři proměnil. Stráž zahrozila dvěma nebezpečnými brejky, s nimiž si však poradil domácí brankář Kopecký. Když po pěti minutách druhé půle Břilice přidaly čtvrtý gól, zbytek slušně vedeného duelu už se dohrál v naprostém poklidu.
Branky: Vochoska 2 (1x11), Kolář 2. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 0:1. Diváci: 90.

K. ŘEČICE B – HRANICE 4:2 (3:1)
Řečický celek začal náporem, ale jako první rozvlnili síť už v 9. minutě hosté. Domácí fotbalisté však do přestávky skóre otočili, když nejprve Mach vyrovnal a pak dvěma zásahy oslavil svůj návrat na trávník zkušený harcovník Bohumil Kalina. Ve druhé části hraničtí fotbalisté dokázali snížit na 3:2 a zápas zdramatizovat, ale poslední slovo měl šestnáctiletý domácí mladíček Zeman, jenž zaznamenal první gól mezi dospělými.
Branky: B. Kalina 2, Mach, Zeman – Svoboda, Kliment. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

POPELÍN – STUDENÁ 5:1 (3:0)
Popelín nasměroval k přesvědčivému vítězství dvěma rychlými zásahy Pacholík a po něm se ještě vyznamenal brankář Prinz, jenž studenskému kanonýrovi Dvořákovi zneškodnil pokutový kop. Ve druhé části se hrálo spíše mezi vápny a střelci ohrožovali brankáře především ze standardních situací. Domácí fotbalisté postupně vytáhli náskok až na 5:0 a tým od Javořice dokázal už pouze korigovat právě zásluhou Dvořáka, jehož jinak po celý zápas výborně bránil Tolkner.
Branky: Pacholík 2, Zaňák 2, Mach – Dvořák. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Dohrávka 5. kola
HRANICE – KLIKOV 1:3 (1:1)
Utkání mělo herně poměrně jednoznačný průběh. Domácí mužstvo sice na vedoucí gól Klikova dokázalo po ojedinělé akci těsně před přestávkou odpovědět, ale jinak se víceméně bránilo. Střetnutí tak bylo otevřené až do 80. minuty, kdy hosté vstřelili vítěznou trefu, pouze proto, že favorit spíše než se soupeřem bojoval se svou vychýlenou muškou.
Branky: Kliment – Mašek, Šerý, Lochman. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 2:2. Diváci: 30.