Fotbalisté v Rapšachu mají velké srdce. Pomohli rodině zabitého hráče.

Fotbalisté sesbírali finanční prostředky a poslali je vdově a dcerce fotbalisty, který padl při obraně Ukrajiny. Podívejte se na video, kamera Deníku natočila dojemný potlesk, který hráči přímo z trávníku v Rapšachu poslali do fotbalového nebe.

V Rapšachu proti sobě nastoupily týmy, které byly složeny ze zajímavých jmen. Na jedné straně byl domácí SK Rapšach, na druhé Legendy Vitorazska. Celkem padlo dvanáct gólů. Šest na obou stranách. "Výsledek není to nejdůležitější, pomáháme Valeriji a Maye, které na světě zůstaly po Oleksii Bilobrovkovi," zdůraznil předseda SK Rapšach Jan Pytel.

Šek fotbalisté předali na mistrovském utkání SK Rapšach, kdy bylo na programu atraktivní derby mezi domácím SK a hosty z nedalekého Klikova.Ve zmiňovaném utkání Rapšach vyhrál 1:0, radost mohla propuknout po gólu v 85. minutě, který vstřelil Lukáš Outrata. V Rapšachu fotbalisté i diváci potvrdili, že mají velké srdce. Finanční prostředky pomůžou rodině zemřelého fotbalisty. Šek je vypsán na 40 500 korun, celková částka se vyšplhala přes 60 000 korun.


Načítám tabulku ...