Divizní utkání třeboňských fotbalistů v Tachově skončilo nepříjemnou strkanicí. Výsledek? Jednogólová prohra a tři červené karty na kontě jihočeského celku.

TACHOV – TŘEBOŇ 1:0 (1:0) – První poločas prožili hosté zřejmě myslí ještě v autobuse. V 18. minutě Habart po vyhraném souboji ve středu hřiště dostal míč do volného prostoru, s tečí brankáře ho propasíroval do sítě. O přestávce hostující trenéři tým probudili, třeboňští Hačka, Dedaj a Vohák měli šance, i Sedláček mohl vyrovnat, ale gól nedali. S přibývajícími minutami přibývala i nervozita. V 89. minutě úder loktem od domácího hráče zůstal sudím nepovšimnut stejně jako Vohákovo sražení ve vápně. Zápas skončil strkanicí, po které padaly červené karty.