J. HRADEC – HLUBOKÁ 1:2 (1:2)

Marek Černoch, trenér Slovanu J. Hradec (15. místo): „V celkem kvalitním utkání byl k vidění naprosto vyrovnaný první poločas. My měli sice raketový nástup a během úvodní čtvrthodiny jsme si vytvořili tři brankové příležitosti, kvůli naivnímu zakončení jsme z nich ovšem nic nevytěžili. Postupně se hra vyrovnala a bojovalo se zejména ve středu pole. Nicméně hosté se ve 26. minutě z trestného kopu ujali vedení. O osm minut později vyrobil hrubku gólman Drábik a Hluboká skórovala podruhé. Až ve 43. minutě jsme se přece jen dočkali, když se trefil Vojta Moudrý a snížil na 1:2. Druhá půle už vyzněla jednoznačně pro nás. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a snažili se aspoň vyrovnat. Mezihra a nasazení bylo z naší strany velmi kvalitní, za to musím hráče pochválit, ale finální fáze nám nevycházela. Z tlaku jsme si vypracovali několik šancí, ale ty většinou zlikvidoval hlubocký brankář. Je to, bohužel, už druhé domácí střetnutí, kdy jsme soupeře jasně přehráli, leč bez bodového efektu.“