Dačický celek prohrál v souboji nováčků se Sedlicí a s prázdnou se ze Čkyně vrátila i Třeboň. Duel jindřichohradeckého týmu s Rudolfovem byl kvůli terénu odložený na středu 15. května.

SEDLICE – DAČICE 2:1 (1:0)
Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (8. místo): „Na zápas, který se hrál na strakonické umělce, jsme se těšili, nicméně zpočátku jsme se do hry dostávali poněkud hůře. Navíc jsme zjistili, že proti nám nestojí jen jedenáct, ale hned čtrnáct protihráčů. To nám samozřejmě také vzalo chuť, ale museli jsme se s tím vypořádat a přizpůsobit naší hru. Bohužel, to už jsme prohrávali, neboť Jindra zahrál ve vápně rukou a Sedlice se z penalty nemýlila. Druhý poločas jsme však odehráli výborně a prakticky pouze na jednu branku, jenže z řady šancí se dokázal prosadit v 58. minutě pouze střídající Míra Ferdan. Deset minut před koncem jsme však nepohlídali standardku, při níž zaváhal náš gólman i celá obrana, a soupeř se opět dostal do vedení. Od tohoto okamžiku nebylo pochyb, že si těsný náskok pohlídá až do konce. Na toto utkání je třeba co nejrychleji zapomenout a soustředit se na nadcházející derby, v němž v sobotu přivítáme Jindřichův Hradec."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Chvátal (66. J. Novák), Kněžínek, Mašát (46. M. Ferdan), P. Novák – Jindra, Celý, Brandl, Štolba – Grün, Toman. Trenér Tomáš Krejča. 

ČKYNĚ – TŘEBOŇ 2:0 (1:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (11.): „Náš výkonem nebyl vůbec špatný, ale v tomto utkání nám nebylo souzeno skórovat a gól bychom zřejmě nedali, ani kdybychom hráli ještě teď. Osmdesát minut jsme soupeře mačkali, Maxa, Šafránek, Janoušek a Rossmann nastřelili tyč nebo břevno, Rossmann měl ještě tři obrovské tutovky, dvě pak i Diviš a ostatní hráči k tomu dalších pět, šest příležitostí. Zato Čkyně se ze dvou střel dvakrát radovala. První gól jsme inkasovali po chybě v obraně a druhý až na konci po odražené střele, kdy jsme ve snaze aspoň vyrovnat už všechno vsadili na ofenzivní kartu. Teď nás čeká duel na hřišti posledních Vodňan a už bychom rádi venku také uspěli. Pokud mužstvo předvede podobný výkon a hlavně promění aspoň nějaké šance, mělo by to konečně vyjít."

JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Holý, Cahyna, Havlík (73. Raček), Wolf – Kido (69. Franěk), Šafránek, Janoušek, Maxa – Diviš (83. Redžepi), Rossmann. Trenér Marcel Tomášek.