„Sice šlo jen o přípravu, přesto si vítězství se silným soupeřem vážíme,“ ocenil trenér David Horejš, jenž do základní sestavy poslal i dvě možné posily svého týmu, jimiž byli ofenzivní hráči Augusto Batioja (naposledy hrál v Jihlavě) a srbský mladík Lazara Sajčič.

Domácí o své výhře rozhodli až po přestávce, výkon svého týmu kouč Dynama ale chválil i za první poločas: „Gól jsme sice nedali, ale hlavně v první čtvrthodině jsme hráli dobře a měli i nějaké šance,“ zřejmě měl na mysli především střelecké pokusy Poučka a Čavoše, přestože za zády brankáře Boháče ani jedna z těchto střel neskončila.

Blízko gólu byli do přestávky také hosté, a to díky Grajciarově střele z trestného kopu, brankář Staněk ale perfektně umístěný míč vyhlášeného exekutora standardních situací dokázal neméně zdařile zneškodnit.
Po změně stran brankových příležitostí před oběma brankami přibylo. Zprvu víc hrozili hosté: v 50. minutě Matoušek zpoza vápna pálil tvrdě i přesně, brankář Křížek ale byl u tyče včas, čtyři minuty nato opět Matoušek to zkusil z 20 metrů, ale pár decimetrů vedle zadní tyče.

A tak udeřili domácí.

V 56. min. po ideální přihrávce od Táborského utekl Švantner a dal na 1:0 a čtvrt hodiny nato po ukázkové Vondrově nahrávce Javorek zkušeně k tyči zvýšil na 2:0.

Další velkou šanci ještě za stavu 1:0 předtím neproměnil Švantner, jehož únik zastavil brankář Boháč.
Naopak v 81. min. hostující Květ pohotovým lobem téměř ze čtyř desítek metrů zaskočil Křížka v bráně Dynama (spíše pár metrů před ní) a snížil na 2:1. Krátce předtím Křížek svůj tým podržel skvělým zákrokem proti tvrdé ráně Fantiše.

„Bylo to hezké utkání a moc se mi líbilo. Hlavně ve druhé půli, byť naši mladí hráči v ní hodně chybovali, takže se náš soupeř dostával strašně snadno do našeho pokutového území,“ zhodnotil zápas příbramský trenér Josef Csaplár.

Dynamo ČB - Příbram 2:1 (0:0) - Branky: 56. Švantner, 69. Javorek – 81. Květ. ŽK: 0:0. Diváci: 150. Rozhodčí: Krejsa – Lafek, Švagr. Dynamo: Staněk – Řezáč, Kladrubský, Havel, Vondra – Moravec, Čavoš – Batioja, Hašek, Puchel – Sajčič. 2. poločas Křížek – Vondra, Jáša, Novák, Pouček – Pařízek, Javorek – Šplíchal, Táborský, Pešek – Švantner. Příbram: Boháč – Zápotočný (46. Soldát), Tregler, Kodr (68. Ric), Antwi – Grajciar (46. Kilián), Květ – Fantiš, Vejvar (46. Průcha), Matoušek – Ayong.

Ve středu hraje Dynamo v další přípravě na Složišti s Blau Weiss Linec (15).