SUCHDOL B – Č. VELENICE 1:2 (1:1)
Vitorazské derby přineslo před velice slušnou návštěvou i ve velkém vedru výborný fotbal a zcela vyrovnaný průběh. Hostující tým se poměrně brzy dostal do vedení, na které však suchdolská rezerva dokázala odpovědět vyrovnávací trefou. Zápas, kterému by jistě daleko více slušela remíza, rozhodl únik ostrostřelce Fialy ve druhé půli a jeho střela, která se odrazila od tyče do sítě.
Branky: 26. Gorný – 8. a 65. Fiala. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 3:3. Diváci: 120.

NOVOSEDLY – HRANICE 0:0
Přestože na novosedelském hřišti gól nepadl, publikum se nenudilo. Duel vedený v duchu fair play přinesl v první půli převahu Hranic, ale domácí gólman Malý jejich dvě tutovky zneškodnil. Po přestávce Novosedly hru vyrovnaly a v závěru sahaly i po vítězství, ale v koncovce si počínaly stejně jako jejich soupeř, takže výsledná remíza je spravedlivá.
Rozhodčí: Šísl. ŽK: 0:2. Diváci: 80.

BŘILICE – STRÁŽ 4:1 (3:0)
Zápas odstartovaly dvě šance strážského útočníka Mládka, ale brzy se radovali hráči břilického nováčka, kteří si po dvou přesných hlavičkách zajistili potřebný klid, který ještě umocnili třetí trefou krátce před přestávkou. Po změně stran sice hosté ve snaze zvrátit nepříznivý vývoj zabrali, dokázali snížit, ale jinak jim v cestě stál výborný břilický gólman Voborský.
Branky: 10. Pavel Poles, 15. Vochoska, 41. D. Vaníček, 69. Flaška (pen.) – 55. Jan Rybecký. Rozhodčí: Jann. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

STUDENÁ – STRMILOV 5:0 (4:0)
Studená měla v místním derby soupeři co oplácet, protože v posledních dvou utkáních Strmilovu podlehla. Tento souboj se ovšem nesl v jednoznačné režii domácího týmu, který o hladkém vítězství rozhodl už v první půli. Velký zápas odehrál především kanonýr Dvořák, jenž kromě hattricku na zbývající góly přihrál. Hosty od většího přídělu uchránil výborný brankář Přibyl.
Branky: Dvořák 3, Mitas, Lojka. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 1:3. Diváci: 110.

STAŇKOV – J. HRADEC B 3:1 (1:1)
Domácí do zápasu nastoupili s respektem a hned v úvodní minutě inkasovali. Přestože měla jindřichohradecká rezerva v první půli herně navrch, povedlo se Staňkovu vyrovnat. Po změně stran už se hostům kombinace tolik nedařila a když Staňkov zaznamenal dvě přesné trefy, bojovností už svůj náskok udržel.
Branky: 12. Brož, 51. Studnička, 61. Černoch – 1. Schmirler. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:5. Diváci: 60.

ST. HOBZÍ – HORNÍ ŽĎÁR 0:2 (0:2)
Poměrně vyrovnaný duel, k němuž se nedostavil delegovaný rozhodčí a po dohodě obou celků jej odřídil laik, rozhodly dvě chyby domácích v prvním poločase. Po přestávce si více možností ke vstřelení gólu sice vytvořilo Staré Hobzí, ale v koncovce jeho hráčům štěstí nepřálo.
Branky: Kos, Bureš. Bez karet. Diváci: 50.

ČÍMĚŘ – JAROŠOV 0:2 (0:1)
Trvalá převaha nebyla číměřským fotbalistům nic platná, neboť při zakončení si počínali naprosto bezzubě. Hosté spoléhali na vyčkávací taktiku, která jim dokonale vyšla a po ojedinělé akci se dostali do vedení. Jarošov v závěru přidal i pojišťovací trefu z rychlého brejku do otevřené domácí obrany.
Branky: Leixner, R. Petrů. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:1. Diváci: 70.