DIVIZE
J. HRADEC – HOŘOVICKO 1:7 (1:3)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (14. místo): „Proti lídrovi jsme začali nebojácně a v úvodu jsme jej přitlačili. Jenže ve 12. minutě přišel zlomový okamžik, kdy Císař špatně vyhodnotil situaci, fauloval a musel pod sprchy. I přesto se nám v 16. minutě povedlo dostat do vedení, když se z dorážky prosadil Kapias. Dali jsme zásluhou Kučery i druhý gól, ale ten nám sudí neuznal pro domnělý ofsajd, přestože míč posouval hostující hráč. V dalším průběhu však bylo jen otázkou času, kdy se velice kvalitní tým Hořovicka proti deseti našim hochům prosadí. Soupeř jen potvrdil, že na první příčce rozhodně není náhodou. Na druhou stranu je ale také pravda, že jsme mu to hrubými individuálními chybami hodně usnadnili. V sobotu dopoledne hrajeme znovu doma na Tyršově stadionu, kde přivítáme Nové Strašecí. Proti zkušenému protivníkovi to nebude jednoduché, ale naším cílem je bodovat, a to nejlépe naplno."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Blažek, Císař, Slavík, Rejthar (65. M. Šenkýř) – T. Šenkýř (46. Svoboda), Koutný, Beránek, Kluzák (70. F. Votava) – Kapias (65. Pěnka), Kučera. Trenér: Marek Černoch.

DOUBRAVKA – TŘEBOŇ 7:0 (2:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (16.): „Co k tomu více říct? Výsledek hovoří za vše. Domácí trestali každou chybu, kterou jsme udělali. Přestože jsem upozorňoval, aby si mužstvo dalo pozor na Maďara Rótha, dopadlo to tak, že nám dal pět gólů. A jeden jsme si k tomu v samotném závěru přidali sami. Výkon některých jedinců byl hodně nezodpovědný. Sebevědomím se vidí ve Spartě či Slavii, ale nohama patří horko těžko někam do Zborova. Tenhle zápas jasně ukázal, že někteří na divizi rozhodně nemají, navíc jsme upustili od poctivé hry. V neděli před polednem se doma střetneme s Českým Krumlovem a musíme se dát dohromady hlavně po psychické stránce. A také teprve uvidíme, jak na tom budeme po zdravotní stránce."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – D. Kodras (46. Winkler), Gulaš, Chromčák (75. Holý), Kolafa – Rossmann, Benhák (82. Dobeš), Straka, Franěk (59. M. Kodras) – Maxa, Djurov. Trenér: Marcel Tomášek.

KRAJSKÝ PŘEBOR
DAČICE – PRACHATICE 0:3 (0:2)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (13.): „Momentálně u nás není situace moc růžová. Už ve středu po utkání se Soběslaví odstoupil trenér Tomáš Krejča, kterého k tomu dovedl špatný přístup některých hráčů. Do konce podzimu jej nahradí dosavadní asistent Miroslav Ferdan starší. Sobotní duel s posledními Prachaticemi, to byla hrůza a ještě teď mi z toho naskakuje kopřivka. Někteří hráči v pátek večer absolvovali druholigový futsalový zápas a hned ráno tento duel. Je jasné, že nemohli být stoprocentně připraveni. A také tohle byl jeden z důvodů Krejčovy rezignace. Od začátku jsme hráli špatně, bez pohybu, na hřišti vládl chaos. V našem podání nebylo nic, o co by se dalo opřít, takže hosté už po půlhodině vedli 2:0. Mírné zlepšení nastalo po prostřídání, ale na nějaký zvrat to nestačilo. Prohráli jsme ostudně, ale nejhorší na tom je, že některé rádoby hvězdy si myslí, že jejich výkon byl dobrý. Prostě jim chybí sebereflexe. Nyní nás čeká zápas v Olešníku a nejlepší by bylo, kdyby si k tomu sami hráči řekli, co tam budou hrát a co chtějí dokázat."

CENTROPEN DAČICE
Zejda – Nosek (30. Krtek), M. Ferdan (88. Beníček), Brandl, Grün – Točík (56. Janák), Celý, Vacuška, Jindra (62. Jelínek) – Toman, Šimánek (32. Štolba). Trenér: Miroslav Ferdan st.

I. A TŘÍDA SK. A
J. HRADEC B – LOKO ČB 1:1 (0:1)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (8.): „Hned v první minutě jsme při rozehrávce vyrobili hrůzostrašnou chybu, kterou soupeř dokázal využít a dostal se do vedení. Pak jsme až do konce úvodního dějství byli lepší, jenže jsme se trápili s koncovkou a vyrovnání jsme se nedočkali. Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji a celou ji odehráli prakticky na polovině Lokomotivy, která jen občas podnikala rychlé útočné výpady. Při jednom z nich nás však skvělým zákrokem zachránil brankář Rešl. Kýženého vyrovnání jsme se dočkali v 84. minutě, kdy se z trestného kopu prosadil Stejskal. Především za druhý poločas bych chtěl kluky pochválit, poctivě to odjezdili a vyrovnání bylo jen otázkou času. Příště jedeme do Hrdějovic, kde se jen tak nevyhrává…"

FK J. HRADEC 1910 B
Rešl – Kubinec (70. Králíček), Šuba (20. F. Votava), Strejček, M. Votava – Voldán, M. Völfel, Beneš, Stejskal – P. Jaroš (70. Sláma), Svoboda (85. Chyška). Trenér: Radim Kvitský