A to především zásluhou fotbalistů Slavonic, kteří teď už možná litují, že se dobrovolně odhlásili z krajské I. B třídy.

Lídr přeboru Jindřichohradecka uspěl i ve svém čtvrtém duelu, když na domácí půdě přestřílel Jarošov nad Nežárkou 7:4. Svým soupeřům nasázel už celkem 22 gólů, což činí průměr více než pět branek na zápas!.

Zatímco Petr Marhoun, který se během úvodních dvou zápasů trefil hned osmkrát, nyní dvakrát po sobě mlčel, střelecky se činili jeho spoluhráči.

Zkušený kapitán Milan Trávníček si z pozice stopera připsal hattrick a stejnou porci branek do jarošovské sítě obstaral benjamínek týmu Matouš Nikrmajer. Šestnáctiletý talent už skóroval v minulém kole a nyní si připsal první hattrick za muže.

Slavonického trenéra Ladislava Burgharda sice mrzely čtyři inkasované góly, ale s produktivitou jeho velmi mladý tým zatím, jak se zdá, potíže nemá.

Ve 4. kole OP se hattrickem blýskl také Jiří Novák z Peče, který se podílel na vysoké výhře svého celku nad Stráží nad Nežárkou (6:1). A tři trefy zaznamenal rovněž Karel Pecha ze suchdolského béčka v duelu s rezervou Nové Včelnice (6:2).