Jeho hráče nenabudila ani remíza v týdnu před utkáním v přípravném duelu na půdě divizní Třeboně (3:3) a k mistrovskému utkání nepřistoupili podle představ trenérů.

TÝN – J. HRADEC 3:0 (1:0)

Marek Černoch, trenér Slovanu J. Hradec (13. místo): „Do zápasu jsme vstoupili až moc bojácně a hned na začátku jsme se dostali pod tlak. Ten domácí korunovali úvodním gólem, k němuž jsme výrazně pomohli svým nedůrazem a už v začátku neplněním taktických záměrů, jenž jsme si před utkáním stanovili. Později jsme sice hru částečně vyrovnali, Týn si však do konce poločasu své vedení zkušeně pohlídal. Po obrátce jsme byli dokonce aktivnějším týmem, jenže směrem dopředu naprosto neškodní. Tlačili jsme se sice do útoku, ale soupeř nás potrestal ještě dalšími dvěma zásahy. Týn zvítězil zaslouženě, neboť fotbalovost a zkušenost byla na jeho straně. Výkonem některých našich hráčů jsem velmi zklamaný, naopak musím pochválit Hejla s Kamasem.“

JAK NASTOUPILI:

SLOVAN JINDŘICHŮV HRADEC
Drábik – Hejl, Opelka, Kamas, Krejčí – M. Šenkýř (70. T. Šenkýř), Kuchař, Frühauf (80. Völfel), V. Moudrý (70. I. Moudrý) – Rešl, Beneš.